NTV

Boomcu Onur ne demek istiyor?

Türkiye

Ne dediği bir türlü anlaşılamayan Boomcu Onur, spor yapmaya gitti üç çuval galoş sattı.

Boomcu Onur fenomeni günden güne daha geniş kitlelere yayılıyor. Onur rolünde izlediğimiz Ahmet Dursun hayran sayısını her geçen gün daha da arttırıyor.

"GALOŞA ALERJİM VAR"
İşler Güçler’in Salı akşamı yayınlanan bölümünde Onur, 'Kayp' dizisinin sona ermesinin ardından hayatına yeni bir yön vermeye karar verir. Antrenman Koçu Münir Bey’in (A.K.M) sahibi olduğu Münir Spor Kompleksi’ne gider. Kapıda Münir Bey’le karşılaşan Onur, spor yapmak istediğini fakat galoşa alerjisi olduğu için galoş giymek istemediğini söyler.

"ARTIK JÖNLÜĞE OYNAYACAĞIM"
'Kayp' dizisinin bitmesinin arından artık jönlüğe oynayacağını belirten Boomcu Onur, sadece kardiyo yapacağını, kas yapınca çok iri olduğu için nişanlısının ondan korktuğunu söyler. Boomcu Onur’un dediklerinden hiçbir şey anlamayan Münir ise bunca lafın içerisinden sadece ‘galoş’ kelimesini seçebilir.

ÜÇ ÇUVAL GALOŞ
Uzun bir konuşmadan sonra, Boomcu Onur’un kendisine galoş satmak istediğini anlayan Münir Bey, Onur ile üç çuval galoşa anlaşmak ister. Derdini anlatamayan Onur ise, Münir Bey’in teklifini kabul eder.

Münir Bey ile Boomcu Onur arasında geçen bu komik diyalogları sakın kaçırmayın