Boşanmak isteyen eşinin yüzüne kezzap attı

1 çocuk annesi 23 yaşındaki Özgür Turgut, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açtığı eşi Segbetullah Turgut'un kezzap atması sonucu yüzü tanınmaz hale geldi

02.02.2014 - 15:17

Boşanmak isteyen eşinin yüzüne kezzap attı

İstanbul Kartal Adliyesi'ne 4 ay önce giden Özgür Turgut, şiddetli geçimsizlik nedeniyle işsiz eşi Segbetullah Turgut'tan boşanmak için dava açtı. Ardından Sabiha Gökçen Havalimanı yemekhanesinde iş bulan Özgür Turgut, burada çalışmaya başladı. 24 Ocak cuma günü iş dönüşü Kartal'da ayrılmak istediği eşi tarafından yolu kesildi. Segbetullah Turgut, yeri yatırdığı Özgür Turgut'un yüzüne cebinden çıkardığı şişe içerisindeki kezzabı döktükten sonra kaçtı.

YANIK TEDAVİSİ GÖRÜYOR
Kartal Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan ve burada bir süre tedavi edilen Özgür Turgut daha sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yanık Ünitesi'nde sevk edilerek burada tedavi edilmeye başlandı.

Her gün Kocaeli'ndeki hastaneye gidip gelen ve kızının yüzünde 2'nci derecede yanık oluştuğunu anlatan babası Mustafa Bulmuş, olayın ardından kaçan damadının yakalanmasını ve cezalandırılmasını istedi. Mustafa Bulmuş şunları söyledi:

"Kızım, geçimsizlik nedeniyle eşinden boşanmak için dava açtı. Damadım buna sinirlenerek kızımın yüzüne kezzap attı. Damadımdan şikayetçiyim. Kızımın sağlık durumu çok kötü. Kadın hakları örgütleri ve devletimiz bize sahip çıkmasını istiyoruz. Torunum, annesini tanıyamaz hale geldi. Devletimiz bize sahip çıksın."

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...