Brad Pitt'li 'Soysuzlar Çetesi' afişi

Türkiye'de 21 Ağustos'ta gösterime girecek olan Quentin Tarantino'nun son filmi 'Inglourious Basterds'dan yeni afişler yayınlanmaya devam ediyor.

Haberler 07.07.2009 - 14:19

Brad Pitt'li 'Soysuzlar Çetesi' afişi

Quentin Tarantino'nun merakla beklenen son filmi 'Soysuzlar Çetesi/ Inglourious Basterds' ile ilgili son olarak yeni karakter posterleri yayınlandı.

Tarantino'nun bir önceki filmi 'Ölüm Geçirmez/ Death Proof'u çekmeden önce aklında olan proje, bazı aksaklıklar sebebiyle ertelenmiş, oyuncu kadrosu da değişen filmin çekimlerine ancak geçen yıl başlanabilmişti.

'Ölüm Geçirmez'i bitirdikten hemen sonra 'Soysuzlar Çetesi' için çalışmaya başlayan usta yönetmen öncelikle uluslararası bir oyuncu kadroso oluşturdu.

Brad Pitt, Mélanie Laurent, Eli Roth, Christoph Waltz, Michael Fassbender, Diane Kruger, Daniel Brühl ve Til Schweiger gibi geniş bir kadroya sahip olan 'Soysuzlar Çetesi', aynı zamanda filmlerinde genellikle aynı oyuncularla çalışmayı seven Tarantino'nun Brad Pitt'le de ilk ortak çalışması oldu.

'Reservoir Dogs', 'Pulp Fiction', 'Jackie Brown', 'Kill Bill' gibi başyapıtlarla kısa sürede sinema tarihine geçen yönetmenin, hikayesi Nazi Almanyası döneminde geçen son filminin konusu şöyle: Sevdiği ailesinin, Nazi Albay Hans Landa (Christoph Waltz) tarafından katledilmesine tanıklık eden Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent), katliamdan kıl payı kurtularak Paris’e kaçar. Orada sinema salonu sahibi ve işletmecisi olarak yeni bir kimlik edinir. Aynı günlerde Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Raine’ın grubu, Nazi Almanyası’nın önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir.

'Soysuzlar Çetesi' Türkiye'de 21 Ağustos'ta gösterime giriyor.

Sayfa Yükleniyor...