Bu akşam Kuruçeşme Arena'da

Rihanna, bu akşam ilk kez İstanbullu hayranlarıyla buluşuyor.

03.06.2010 - 13:04

Bu akşam Kuruçeşme Arena'da

R&B ve Pop müziğinin dünyaca ünlü sesi, Amerikan Müzik Ödülleri, Grammy, MTV Müzik ödülleri ve daha birçok uluslararası müzik ödülü sahibi Rihanna, Last Girl on Earth turnesi kapsamında, Türkiye'de ilk kez İstanbul'da.

Bugün, Atina'dan İstanbul'a gelen Rihanna, Atatürk Havalimanı VİP Salonunun çıkışında gazetecilerin soru sorma isteğini geri çevirdi. Rihanna, havalimanından kendisi bekleyen özel bir minibüs ile ayrıldı.

''Last Girl on Earth'' turnesi kapsamında toplam 16 ülke ve şehirde konser verecek sanatçı, Almanya ve İngiltere'den sonra konser vermek üzere Türkiye'ye geldi.

Rihanna, bugün Turkcell Kuruçeşme Arena'da hayranlarının karşısına çıkacak.

1988 yılında doğan ve kısa müzik kariyerine "Music Of The Sun", "A Girl Like Me", "Good Girl Gone Bad" ve "Rated R" adlarıyla 4 albüm sığdırarak dünya çapında 12.000.000 albüm satışıyla rekorlar kıran Barbadoslu sanatçı "Billboard Top 100" listesinde 6 tane şarkısıyla 1 numara oldu. En son şarkısı "Rude Boy" listelerde halen bir numarada yer alıyor.

Bu akşam BKM ve MAP işbirliğinde Turkcell Kuruçeşme Arena'da Bonus Card'ın 10. yılı şerefine sahne alacak Rihanna'nın, performansı, kostümleri ve birbirinden değişik şovlarıyla Türk seyircisine unutulmaz bir gece yaşatması bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...