Bu barı seveceksiniz!

Cheers’ın sımsıcak ortamına alışkın izleyicilerin yabancılık çekmeyeceği yeni CNBC-e komedisi Sullivan & Son, sıradışı karakterleriyle kalbinizi fethedecek. Sullivan & Son, her Çarşamba saat 20.00'de CNBC-e'de.

23.01.2013 - 17:16

Bu barı seveceksiniz!

Pittsburgh’ün bir işçi sınıfı mahallesinde, içki sever mahalle sakinlerinin tek eğlencesi haline gelmiş Sullivan & Son adlı bar, aynı zamanda yaşlı Jack Sullivan ve ailesinin ekmek teknesi.

Sullivan ailesinin göz bebeği ve barın adına katkı sağlayan biricik oğlu Steve Sullivan ise Pittsburgh’ten çok uzaklarda, büyük şehirde kendine yeni bir hayat kurmuş bir şirket avukatı. Babasının 60. doğum günü için bir günlüğüne Pittsburgh’e dönen Steve, kendini sevdiği insanlardan uzaklaşmış ve doğduğu kasabaya fazlasıyla yabancı buluyor. Yanında onunla evlilik hayalleri kuran bir kadın ve iki gün sonra New York’ta başlayacağı bol kazançlı bir iş olduğu halde, her şeyi ardında bırakıp mahallesinin barmeni olmaya karar veriyor. Dahası barı anne ve babasından satın alıp işletmeciliğe de soyunuyor. Böylece Steve’in Sullivan & Son günleri başlıyor.

Steve’in idaresi altındaki Sullivan & Son’ın başarısını devam ettirmesi için birçok sebep var ortada: Barın sadık müdavimleri, geniş ve aylak bir arkadaş grubu ve elbette barı devretse de Steve’in yakasından düşmeyen disiplinli annesi.

Yayınlanacak birinci bölümde; Steven Sullivan babasının doğum günü için Pittsburgh’taki evine döner. Ancak çok geçmeden ebeveynlerinin aile barları Sullivan & Son’ı satışa çıkardıklarını öğrenir. Steve şimdi New York’a ve oradaki kurumsal yaşantısına dönmekle Pittsburgh’ta kalıp aile işini devralmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.

Sullivan & Son yeni bölümleri ile her Çarşamba saat 20.00'de CNBC-e'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...