Müziksiz festival olmaz diyenlere; sun.day.sky, bu sene ana sahnesinde WUFI ve 123’ü ağırlıyor ve Plak Pazarı’nda gün boyunca Dj'ler müzik çalıyor.

sun.day.sky’da, sunny.easy.music by Ahmet Güneş ile sabah saatlerinde başlayan müzik keyfi, 17 Temmuz Cumartesi akşamı Electronik Funk’ın Türkiye’deki başarılı temsilcilerinden WUFI’nin canlı performasıyla devam edecek. 18 Temmuz Pazar günü ise “stereo love” albümleriyle büyük ilgi gören 123, festivalcilere aksel’in hikayesini anlatacak.

santralistanbul ve showhow işbirliği ile düzenlenen sun.day.sky, geçen yıl 5.000 kişiyi ağırlarken, bu yıl 17-18 Temmuz’da bol güneş, iyi müzikler, lezzetli yemekler eşliğinde Plak Pazarı’nda eski plakları karıştırmak, Bazaar alanında kentin genç tasarımcılarının standlarından alışveriş yapmak çocuklarıyla santralPARK’da tırmanma duvarına tırmanmak, tekneler yapıp yüzdürmek veya gün boyuyan gelip yatarak dinlenmek isteyen her kentliyi santralistanbul’a davet ediyor.

Renkli, eğlenceli ama aynı zamanda dinlendirici bir hafta sonu için, santralistanbul’da 17-18 Temmuz 11:00’den akşam 22:00’ye kadar, güneş, gün ve gökyüzünü birleştiren festival sun.day.sky’da buluşuyor olacak.