Bu kez mutluluktan ağladı: Dürdane Gültepe'ye Anneler Günü'nde ziyaretçi akını

Adana'da dün polis ekiplerinin ihbar üzerine gittiği evde ağlarken bulduğu Dürdane Gültepe'nin, annesi, babası, çocukları ve hiç ziyaretçisi bulunmadığı için yaşadığı yalnızlığı anlatması, sosyal medyada yankı buldu. Ellerinde çiçeklerle Gültepe'yi ziyaret eden çok sayıda kişi, elini öpüp Anneler Günü'nü kutladı.

Haberler - DHA 08.05.2022 - 16:10

Bu kez mutluluktan ağladı: Dürdane Gültepe'ye Anneler Günü'nde ziyaretçi akını

Adana'da hiç ziyaretçisi olmadığı için ağlarken bulunan kadına 'nde ziyaretçi akını oldu.

Dün saat 09.00 sıralarında, duvarları sarmaşıklarla, bahçesi ise ağaçlarla kaplı bir evden ağlama sesi duyan mahalleli polise haber verdi. Polis ekipleri kapıyı çaldı ancak açan olmadı. Bir süre sonra kapıyı gözyaşları içerisinde açan 60 yaşındaki Dürdane Gültepe, polis ekiplerini görünce duygulandığını söyledi.

Gültepe, "Yıllar önce annem, babam öldü. Hiç evlenmedim, çocuğum da yok. Kimse gelip gitmez. Biraz önce de yalnızlık nedeniyle duygulanıp ağlamıştım. Bir sorun yok. Adana'nın her mahallesinde akrabamız var ama kimse gelip gitmez. Biraz önce de yalnızlık nedeniyle duygulanıp ağlamıştım, yanlış anlaşılmış. Buralar gürültülü olduğu için sizin seslendiğinizi fark etmedim" diye konuştu.

ELLERİNDE ÇİÇEKLERLE EVİNE GİTTİLER

Dürdane Gültepe'nin durumu, sosyal medyada yankı buldu. Gültepe'nin yalnızlığıyla ilgili paylaşımlar yapan sosyal medya kullanıcıları, sabah erken saatlerden itibaren kendisini ziyaret etmeye başladı. Çok sayıda kişi ellerinde çiçeklerle Gültepe'nin evine gidip elini öptü, Anneler Günü'nü kutladı.

Dürdane Gültepe'nin ağlaması sosyal medyada yankı buldu.
Dürdane Gültepe'nin ağlaması sosyal medyada yankı buldu.

"ANNESİZ BABASIZ OLDUĞUM İÇİN HEP AĞLARDIM"

Bu defa mutluluktan gözyaşı döken Gültepe, "Dünden beri sağ olsunlar geliyorlar. Halimi hatrımı sordular, sohbet ettik. Çok mutlu oldum. Her bayramda her Anneler Günü'nde annesiz-babasız olduğum için hep ağlardım, mahsun geçerdi. Bugün de yanıma insanlar gelince duygusallaştım, ağladım da. Çok teşekkür ediyorum herkese" dedi.

Dürdane Gültepe, ziyaretler sonrası bu kez mutluluktan ağladı. Dürdane Gültepe, ziyaretler sonrası bu kez mutluluktan ağladı.

Sayfa Yükleniyor...