Bu kızlar çıldırmış olmalı

Göz alıcı kıyafetler, görkemli davetler, can yakan entrikalar, kırılan kalpler ve sağlam dostlukların dizisi Gossip Girl geri dönüyor.  2. sezon bölümleri Salı 20.00’de CNBC-e’de başlıyor.

08.09.2009 - 09:53

Bu kızlar çıldırmış olmalı

Yukarı doğu yakası yine dedikoduyla kaynıyor. Manhattan’ın en zengin gençlerinin özenilerek izlenen sıradışı hayatlarını, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını konu alan CNBC-e’nin gençlik dizisi “Gossip Girl” dudak uçuklatan cüretkarlığı ile ekrana geri dönüyor. 2. sezon bölümleri Salı 20.00’de CNBC-e’de başlıyor.

Dünyanın en hareketli kentinde sürdürdükleri ışıltılı yaşamlarla kısa zamanda TV izleyicisini ekrana bağlayan moda ve gençlik dizisi Gossip Girl, bir kez daha gündeme oturmaya hazırlanıyor. Serena ve Dan arasında erimeyi bekleyen buzlar, Blair ve Chuck’ın yüzleşmek zorunda olduğu engeller ve Jenny’nin yeniden kazanması gereken özgüveni bu sezona damgasını vuracak gibi görünüyor.

Gençlerin oylarıyla verilen Teen Choice Ödülleri’ne altı kategoride birden damgasını vurup sene boyunca gündemden düşmeyen Gossip Girl, bu sene de gençlerin vazgeçilmez dizisi olacak. Rolling Stone ve Vanity Fair gibi dergilere kapak olan dizi oyuncularıysa gündemi belirlemeyi sürdürecek.

2. Sezon ilk bölüm
MUHTEŞEM YAZ


Dizinin ikinci sezonunun açılış bölümünde Nate ve Serena birlikte olduklarını söyleyerek herkesi kandırır. Bu yolla Nate’in evli bir kadınla olan ilişkisini saklayıp, Serena’nın da Dan’le olan ayrılığının matemini gizlice tutmasını sağlar.

Blair tatilden okuluna yakışıklı bir delikanlı ile döner. Bu durum Chuck’ın kıskançlık krizleri geçirmesine ve helikopter pistinde Blair’i terk etme kararını sorgulamasına neden olur.

Dan yazı ünlü bir yazarın asistanlığını yaparak geçirmiştir. Ama artık geri dönüp, Serena’yla durumlarının ne olduğuna bakmaya karar verir. Yaz boyunca Blair’in annesinin firmasında stajer olarak çalışan Jenny, Hamptons' White Party’ye gizlice katılma imkanı bulur.

Blair’in Avrupa’dan birlikte geldiği, yakışıklı sevgilisi James’i PATRICK HEUSINGER, Nate’in evli sevgilisi Catherine’i ise Gilmore Girls, Joey ve ER’da karşımıza çıkan MADCHEN AMICK canlandırıyor. Dizinin bir diğer sürprizi de Dan’in asistanlığını yaptığı yazarın, Bright Lights, Big City kitabının yazarı JAY McINERNEY tarafından canlandırılması.

Yayın Günü : 8 Eylül Salı
Yayın Saati : 20:00
Bölüm : 2. Sezon 1. Bölüm
http://www.cnbce.com/

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...