Bülent Ersoy’dan Mustafa’ya büyük destek

“Ben onu aldım! Önce o, sonra ben sahneye çıkacağım... “

Haberler 29.03.2013 - 12:19

Bülent Ersoy’dan Mustafa’ya büyük destek

Star’da yayınlanan Bülent Ersoy, Serdar Ortaç, Demet Akalın ve Orhan Gencebay’ın jüri üyesi olduğu “Popstar 2013”ün ikinci haftasında kazanan Mustafa, elenen Gizem oldu.

Bu Star’da ikinci bölümü yayınlanan Popstar 2013’de yarışmacılar, şarkı seçimleri, kostümleri, sesleri, sahnedeki hal ve duruşları, tavırları, konuşmaları ile hem jüriyi, hem de izleyiciyi etkilemeye çalıştı.  Bu hafta 15 yarışmacının sahneye çıktığı yarışmada, haftanın birincisi geçen hafta olduğu gibi bu hafta da etkileyici bir performans sergileyen Mustafa Bakırhan, hem jüriden hem de SMS oylamasında en yüksek puanı alarak %12,3 ile birinci oldu. Yarışmaya Tekirdağ’dan katılan 21 yaşında, evli ve iki çocuk babası Mustafa, Yusuf Nalkesen’in “Yalan Değil Pek Kolay Olmayacak” adlı sanat müziği eserini seslendirdi.


BÜLENT ERSOY’DAN BÜYÜK DESTEK: KAZANAMASA BİLE BEN ONU ALDIM!
Mustafa’nın sesinden çok etkilenen Bülent Ersoy, elindeki kağıtları sahneye fırlattı. Ersoy, yarışmacıyla ilgili yorumlarında ise “Bir başka alemsin, resmen gökyüzünde kanatlanmış uçuyor zannediyorum seni dinlediğim vakit. Bu nasıl okuyuş, bu nasıl icra... Allah sana uzun ömür versin çocuğum. Allah yolunu açık etsin. Bilki ne olursa olsun buranın neticesi, sen benimle olacaksın. Seni herkesin dinlemesi lazım. Son yıllarda gelen en duygulu ve en sağlam okuyan bir elemansın... Kazanamasa bile ben onu aldım. Sahne aldığım heryerde önce onu çıkaracağım sonra ben çıkacağım...”

Jüri ve SMS oylarıyla Popstar 2013 ‘de ayrılan isim ise yarışmaya İzmir’den katılan lise öğrencisi Gizem Sargın oldu.  Gizem, %4,1 oy oranıyla Azerbaycanlı Kamran Aliyev’in ardında kalarak Popstar hayaline ikinci bölümde veda etti. Performansının ardından Gizem’i sert eleştiren Serdar Ortaç, genç şarkıcıyı elendikten sonra ilk teselli eden kişi oldu.  


ÜÇÜNCÜ BÖLÜMDE DİNLEYECEĞİMİZ SESLER
Popstar 2013’ün üçüncü bölümünde sahneye çıkacak 14 yarışmacı; 101 Ahsen, 102 Bora, 103 Ayça, 104 İsmail, 106 Kamran, 107 Çağla, 108 Mesut, 110 Mevlüt Can, 111 Habibe, 112 Mustafa, 113 Hilal, 114 Nazif, 115 Pınar, 116 Recep...

Popstar 2013’ün bölümü Fenerbahçe-Lazio maçı öncesi Perşembe saat 19:30’da Star’da ekrana gelecek.

POPSTAR’DA DÜN AKŞAM YAŞANANLARI TEKRAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sayfa Yükleniyor...