Bursa'da derneğe kumar baskını (İki kardeşini ihbar etti)

Yıldırım ilçesinde sekiz kişinin yakalandığı operasyonda çatıdan atlayarak kaçmaya çalışan bir şüpheli, başkasının evinde yakalandı. Kumar oynayanları kendisinin ihbar ettiğini belirten bir kişi, yakalananlardan ikisinin kardeşi olduğunu söyledi.

Anadolu Ajansı 21.12.2020 - 03:48 | Son Güncelleme : 21.12.2020 - 03:55

Bursa'da derneğe kumar baskını (İki kardeşini ihbar etti)

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde, dernekte kumar oynayanlara yönelik operasyonda sekiz şüpheli yakalandı, operasyon anı saniye saniye görüntülendi.

İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak ve Yıldırım Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ile devriye ekipleri, Selçukbey Mahallesi Gülbahar Caddesinde bir dernekte kumar oynatıldığı yönünde ihbar aldı.

İhbar üzerine çalışma başlatan ekipler, söz konusu dernekte içeride şüphelilerin olduğunu tespit etmesiyle kapıyı açmaları yönünde ikazda bulundu.

Bu sırada içerideki bazı kişiler, çatı katından başka binalara atlayarak kaçmaya çalıştı. Ekipler, şüphelilerinden birini yakındaki bir binadaki dairenin balkonunda saklanırken yakaladı.

Derneğe çatısından giren ekipler, yedi kişiyi daha kıskıvrak yakaladı.
Şüphelilerin içeriden kamera sistemiyle dışarıyı gözetlediği belirleyen ekipler, içeride kumar oynadığını tespit ettikleri Ü.Ö. (39), C.A. (38), S.A. (40), C.Y. (54), Y.O. (26), A.A. (58), S.M. (42) ve C. A'yı (40) gözaltına alınarak, Ertuğrulgazi Polis Merkezi Amirliği'ne götürdü.

Operasyon anları saniye saniye AA muhabiri tarafından görüntülendi.

İKİ KARDEŞİNİ İHBAR ETTİ 

Cahit A, içeride kumar oynayanları kendisinin ihbar ettiğini söyledi.

İçeride yakalanan kişilerden ikisinin kardeşi olduğunu belirten Cahit A, kardeşlerinin kendisine borcu bulunduğunu aktardı.

Sayfa Yükleniyor...