Bursa'da dövülüp eve kilitlenen kadın ile çocuğunu polis kurtardı

Bursa'da bir kadın birlikte yaşadığı kişi tarafından dövülüp kurusıkı tabancayla tehdit edildi. Şüpheli kişi, dövdüğü kadını ve 4 yaşındaki çocuğunu eve kitleyerek olay yerinden ayrıldı. Komşuların haber vermesi üzerine ekipler anne ve çocuğu kurtardı. Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Anadolu Ajansı - DHA 31.03.2021 - 15:07

Bursa'da dövülüp eve kilitlenen kadın ile çocuğunu polis kurtardı

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde, birlikte yaşadığı kişi tarafından dövüldükten sonra eve kilitlenen kadın ile 4 yaşındaki çocuğu polis ekiplerince kurtarıldı.

İddiaya göre, Selimiye Mahallesi'ndeki bir apartmanın dördüncü katında yaşayan F.T. ile L.K. sabah saatlerinde tartıştı. L.K'yi dövüp kurusıkı olduğu belirlenen silahla tehdit eden F.T, kadının cep telefonunu da aldıktan sonra kapıyı dışarıdan kilitleyerek evden ayrıldı.

KOMŞULARI İHBAR ETTİ

Komşularına sesini duyuran L.K, oğluyla evde mahsur kaldığını belirterek onlardan polisi aramalarını istedi. Bunun üzerine haber verilen polis ekipleri, adrese itfaiye ekiplerini de yönlendirdi.

Merdivenli araçla kadının bulunduğu pencereye ulaşan ekipler, L.K. ve oğlunu yükseklik korkuları nedeniyle itfaiye sepetiyle indiremedi.

YEDEK ANAHTARLA KAPI AÇILDI

Daha sonra kiralık olan evin sahibine ulaşan polis, yedek anahtarla kapıyı açarak kadın ve çocuğunu dışarı çıkardı.

Evde kadının tehdit edildiğini öne sürdüğü kurusıkı tabancaya el koyan polis, L.K. ve oğlunu polis merkezine götürdü.

F.T'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Sayfa Yükleniyor...