Bursa'da karantinası sona eren sağlıkçı baba kızıyla kucaklaştı

Geçtiğimiz günlerde Bursa'da, Covid-19 nedeniyle evde tedavi gören Bülent Durmuş'un uzaktan kızıyla konuştuğu videosu sosyal medyada dikkat çekmişti. Videoda kızı Ecem Loya Durmuş'un "keşke yanına gelebilseydim" diye seslendiği babası iyileşmesinin ardından kızına kavuştu.

Haberler - Anadolu Ajansı 14.12.2020 - 13:39

Bursa'da karantinası sona eren sağlıkçı baba kızıyla kucaklaştı

Bursa'nın İznik ilçesinde yeni tip corona virüse (Covid-19) yakalanmasının ardından ev karantinasındayken 5 yaşındaki kızıyla diyaloğu sosyal medyada izleyenleri duygulandıran sağlık çalışanı baba, sürecin tamamlanmasıyla kızına sarılmanın mutluluğunu yaşadı.

İlçede filyasyon ekibinde görev yaparken Covid-19'a yakalanan Bülent Durmuş'un, 5 yaşındaki kızı Ecem Loya Durmuş ile uzaktan yaptığı konuşmayı sosyal medyada yayınlamasının ardından video, kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi.

Baba Durmuş, karantinanın ardından kızıyla hasret giderdi.

Ecem Loya Durmuş, videoda babasına, "Hatırladın mı bir akşam oyun oynadıktan sonra nasıl sarılıyorduk. Kucağında uyumak istiyorum. Baba keşke yanına gelebilseydim" diye seslenmişti.

Bülent Durmuş, sürecin zorluğunu testi pozitif çıktıktan sonra daha iyi anladığını belirterek, "Aynı evin içinde ailemden ayrı kalmak, bu süreci yaşamak insanı psikolojik olarak mahvediyor. Bütün sağlıkçı arkadaşlara kolay gelsin diyorum. Hayatını kaybedenlere baş sağlığı diliyorum. Benim gibi hastalananlara 'geçmiş olsun' diyorum. Siz de evde kalın, kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...