Bursa’da yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu

Bursa'da Ayşegül Abık adlı kadın, yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu. Cumhuriyet Savcılığı tarafından ölümü şüpheli bulunan 43 yaşındaki kadın, gözyaşları arasında toprağa verildi.

mübarek-asistan.jpg

Kükürtlü Mahallesi Kükürtlü Caddesi'nde yalnız yaşayan Ayşegül Abık, kalp kirizi sonucu hayatını kaybetti. Yarın doğum gününü kutlamaya hazırlanan Ayşegül Abık'ın cansız bedeni, eve gelen kardeşi İ.T. tarafından bulundu. Cumhuriyet Savcılığı ölüm olayıyla ilgili soruşturma başlattı.

Bursalı bir tekstil firmasının Mısır'daki fabrikasında çift yabancı dil bildiği için bir süre çalışan, ancak daha sonra geri dönen Abık'ın cenazesi otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından yakınlarınca alındı.

Hürriyet Camisi'nde ikindi vakti kılınan namazın ardından Abık'ın cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi. Abık'ın yarın doğum gününü kutlamaya hazırlandığı öğrenildi.

YAKINLARI, İHA'NIN HABERİNİ YALANLADI

İhlas Haber Ajansı (İHA), Ayşegül Abık'ın Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek’in asistanı olduğunu duyurmuştu. İHA haberi düzelterek yeniden yayınladı.

Bu arada Ayşegül Abık’ın yakınları da, ''Hüsnü Mübarek’in asistanı'' iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Bir tekstil firmasının Mısır’daki fabrikasında yönetici olarak bir süre çalıştı. Mısır’daki olaylar başlayınca Türkiye’ye döndü" dedi.

Sayfa Yükleniyor...