Beş yıldızlı otel hizmeti ile rezidans konforunu bir araya getiren ByGroup, İstanbul Ataşehir’deki yeni yatırımı ByOtell Flora Residence'ı 15 Ekim 2012 tarihinden itibaren hizmete açıyor.

Flora Suit, Panorama Suit ve Penthouse Suit olmak üzere üç farklı oda seçeneği bulunan ByOtell Flora Residence’da, her biri 70 – 90 metrekare arası değişen alanlara sahip 1+1 tarzda inşa edilen 110 dairede, dört kişilik bir ailenin bütün ihtiyacına karşılık verebilecek yaşam odası, mutfak ve banyo yer alacak.

ByGroup İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar, "İstanbul Anadolu Yakası, iş dünyası açısından hızlı bir gelişim içinde. Şirketlerin çalışanları ya da misafirleri adına konaklama ihtiyacı da artış gösteriyor. ByGroup olarak otelcilik anlayışı ile rezidans konforunu birleştirdiğimiz ByOtell Flora Residence’ı hizmete açıyoruz. Misafirlerimiz, gecelik 75 Euro’dan başlayıp 150 Euro’ya kadar değişen fiyatlara sahip üç farklı konseptteki yaşam alanlarında konaklayabilecekler. Apart otel sistemi doğrultusunda yöneteceğimiz ByOtell Flora Residence, gayrimenkul sektöründe farklı bir sistemin öncüsü olacak" dedi.


ByOtell Flora Residence'da 24 saat resepsiyon ve concierge hizmeti, kapalı otopark, teknik servis, çamaşırhane, kuru temizleme, Wi-Fi ve uydu TV hizmeti verilecek.

Sağlık kulübü, fitness salonu, havuz, sauna ve masaj salonunun da bulunacağı ByOtell Flora Residence, D – 100 Karayolu ile TEM Otoyolu’na 5 dakikalık mesafede konumlanıyor.