Can Dündar'ın konuğu Cem Yılmaz

Cem Yılmaz bu akşam Can Dündar'la 'Canlı Ana Haber'in konuğu olacak. Banu Güven ise Artı'da Yavuz Turgul ile son filmi Av Mevsimi'ni konuşacak.

04.11.2010 - 21:04

Can Dündar'ın konuğu Cem Yılmaz

Haber içeriği, sunumu, konukları ve etkisiyle gündemi belirleyen 'Canlı Ana Haber'de Can Dündar bu akşam, çok özel bir konuğu ağırlayacak: Cem Yılmaz...


Dört filminin (GORA, AROG, Yahşi Batı, Hokkabaz) senaryosu Okuyanus Yayınları’ndan çıkan Cem Yılmaz ile Can Dündar bu kitapların hikayesini, nasıl film yazdığını, karakterlerin nasıl oluştuğunu; kısacası “Cem Yılmazca film yazma” tüyolarını canlı yayında almaya çalışacak.

Can Dündar, Kitap Fuarı’ndaki söyleşisi ve imza gününden önce Canlı Ana Haber’e konuk olan Cem Yılmaz’ı yakalamışken yeni film projeleri, gösterileri ve sürpriz çalışmalar olup olmadığını da öğrenmeye çalışacak.

Canlı Ana Haber’de ayrıca siyasetten, spora, ekonomiden, sokağın nabzına, sıcak olaylar, sosyal, kültürel ve sanatsal gelişmeler, tüm haber başlıkları Can Dündar’ın farklı, güvenilir yorumu ve NTV’nin bakış açısıyla, canlı yayında izleyiciye sunulacak. Günün tüm sıcak gelişmeleri canlı yayın bağlantılarıyla yansıtılacak.

Canlı Ana Haber, hafta içi her akşam 19:30’da NTV’de yayınlanıyor. 

YAVUZ TURGUL BANU GÜVEN'LE ARTI'DA
NTV ekranlarında bu akşam yer alacak bir diğer konuk ise yönetmen Yavuz Turgul.

Televizyon söyleşilerine nadiren katılan, çok yakında Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor gibi ünlü oyuncuların rol aldığı “Av Mevsimi” adlı filmle sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan Yavuz Turgul Banu Güven ile Artı’da filmini anlatacak, soruları yanıtlayacak.

'Banu Güven'le Artı' 18.10'da NTV'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...