Çantasını vermek istemedi, yerde sürüklendi

Üsküdar Harem Otogarı önünde, bir kadın otomobille yanına yaklaşan 3 şüpheli tarafından kapkaça uğradı. Çantasını vermemek için direnen kadın, bir süre kapkaççılar tarafından yerde sürüklendi.

İHA 18.10.2015 - 11:14

Çantasını vermek istemedi, yerde sürüklendi

Üsküdar harem otogarı önünde saat 09. 00 sıralarında meydana gelen olayda Şükriye Koç isimli kadın otogardan çıkarken içinde 3 şüphelinin bulunduğu otomobil yanına yaklaştı.

Kadının yanına yaklaşan otomobilde bulunan şüphelilerden biri kadının çantasını kapkaç yapmak istedi. Çantasını vermemek için direnen kadın bir süre yerde sürükleniyor. Çantayı alan şahıslar otomobille olay yerinden kaçarken kapkaça uğrayan kadın girdiği şokla yerde kala kaldı. Olaya tanık olan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Ayaklarından yaralanan kadın için olay yerine ambulans sevk edildi. Ambulansta tedavisi yapılan kadın, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Olayı gören vatandaş , “3 kişi vardı, deniz kenarından geldiler. Arabaya binerken aracı sıkıştırdılar. 3-4 metre sürüklemişler, kadın canını kurtarmak için mücadele etti. Kadını ezeceklerdi, çantasını alıp kaçtı” dedi.

Polis kapkaççıları yakalamak için çalışma başlattı.

Sayfa Yükleniyor...