Çantaya bak, kişiliğini tanı!

Giyim tarzı, seçilen kıyafetler, takılan aksesuarlar... Kişiliğiniz hakkında bir çok detay veren önemli ipuçları...

03.05.2010 - 17:01

Çantaya bak, kişiliğini tanı!

İşte o aksesuarlardan biri de çantalar... Kadınların vazgeçemediği bu tutku bakın neler anlatıyor...

KLASİK MODELLER İŞ KADINLARINA
Kola asılan, omuzu tam kavrayan, normal boyutlardaki klasik çantalar sofistike ve klas bir kişisel tavır simgeler. Bu klasik çantaları genellikle çalışan, yoğun iş kadınları tercih eder.

BÜYÜK ÇANTALAR MÜTEVAZI KADINLARA
Büyük, kaba görünümlü çantalar ya da omuza asılan uzun saplı çantalar spor, rahat ve mütevazı bir tavrı işaret eder. Çoğunlukla gençler tercih eder. Ayrıca yanında sürekli eşya taşıyan ve sık sık çanta değiştirmekten hoşlanmayanlar için de idealdir.

TASARIM ÇANTALAR SEÇİCİ KADINLARA
Genellikle seçici, kaliteli, titiz bir tavrı simgeler. Bu çantaları maddi gücü yerinde olan, markaya ve görünüme önemveren, kendine çok güvenen kadınlar tercih eder.  

KISA SAPLILAR ÖZGÜN KADINLARA
Kısa saplı, kutu şeklindeki çantalar dikkat çekici, kendine özgün ve bağımsız bir tavrı işaret eder. Kendi ayakları üzerinde duran, özgür ve kendiyle barışık kadınlar bu eski tarzları anımsatan çantaları tercih ederler.

DETAYLI MODELLER İDDİALI KADINLARA
Fermuarlı, tokalı çantalar veya farklı detayları olan trendi görünümlü çantalar çılgın, kendine has bir tavır ortaya koyar. Farklı olmayı seven, kendine özgü tarzı olan iddialı ve stil kadınlar bu çantaları tercih ederler. (HABERTURK)
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...