Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin top model ve müzisyen eşi Carla Bruni, 4. albümünün kaydı için stüdyo çalışmalarına Paris’te başladı.

Albümdeki şarkılarının bestesi ve sözleri Bruni'ye ait.

Carla Bruni’nin, 2002 yılında büyük başarı sağlayan ilk albümü Fransa’da 1 milyon 200 bin, dünyada da 800 bin adet satmıştı. Bruni’nin son albümü 2008 yılında çıkmıştı.

Carla Bruni, Fransız Gala dergisine verdiği demeçte, 2011'de eşine bir çocuk vermek istediğini söylemişti. 43 yaşındaki Bruni, çocuk isteğini artık gizlemediğini vurgulayarak, evlat edinmeye de sıcak baktığını belirtmişti. Çocuk dileklerinin gerçekleşmesi halinde Sarkozy'nin ilk torunundan daha küçük yaşta evladı olacağını söyleyen Bruni, üçüncü evliliğini yapan erkeklerin böylesi durumlarla karşılaşabildiğini ifade etmişti.

Carla Bruni Hindistan gezisinde kadınların doğurgan olmak için ziyaret ettiği kutsal bir yere de gitmişti. Magazin dergileri Carla Bruni'nin hamile kalmasının, Sarkozy'ye, İngiltere'deki Tony Blair ile David Cameron'da olduğu gibi seçim yarışında artı puan getireceği yorumunda bulunuyor.

Carla Bruni'nin önceki evliliğinden 9 yaşında bir oğlu var. Sarkozy'nin ise önceki iki evliliğinden üç oğlu bulunuyor. Sarkozy'nin ilk torunu ise daha bir yaşında. Carla Bruni'nin kızkardeşi, oyuncu Vanessa Bruni-Tedeschi kısa bir süre önce Senegal'dan çocuk evlat edinmişti. Carla Bruni de Aralık ayı başında Hindistan ziyareti sırasında yeniden anne olmayı istediğini, Müslümanlar'ın ruhani lideri Fatehpur-Sikri'ye açıklamış ve kadınlara doğurganlık kazandırdığı söylenen bir yeri de ziyaret etmişti.