Cemil Topuzlu'da caz havası

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 17 yıldır Garanti Bankası sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Caz Festivali’nin 21’incisi, bu yıl da caz severleri Açık Hava konserlerinde buluşturuyor.

09.07.2014 - 12:23

Cemil Topuzlu'da caz havası

Hugh Laurie 'The Copper Bottom Band' ile birlikte, bu akşam, 11 milyonluk albüm satışı ve 59 platin ödülüyle besteci ve söz yazarı Katie Melua ise 10 Temmuz Perşembe akşamı Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde olacak.

House dizisinde oynadığı “Doktor House” karakteri ile Türkiye ve dünyada geniş bir hayran kitlesi bulunan sinema ve televizyonun yıldız ismi Hugh Laurie, İstanbul Caz Festivali kapsamında ilk defa hayranları ile buluşacak.

Oyuncu, komedyen, yazar, müzisyen ve yönetmen Hugh Laurie, The Copper Bottom Band ile birlikte, Akasya Acıbadem sponsorluğunda, bu akşam 21.30’da Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde olacak.2011 yılında yayınladığı ilk albümü Let Them Talk ile resmi olarak müzik camiasına adım atan Hugh Laurie 2013 yılında Didn’t it Rain adlı ikinci albümünü yayınladı.

İki albüm de Amerika blues listelerinde 1 numaraya yükselen Laurie’ye İstanbul konserinde, turnelerinde de kendisine eşlik eden 9 kişilik kadrosuyla The Copper Bottom Band eşlik edecek. Konserin tüm biletleri tükenmiş durumda. İKSV, konser öncesinde sadece sınırlı sayıda olmak üzere oturmasız bilet satılacağını duyurdu.

Henüz 19 yaşındayken İngiltere listelerinde ilk ona giren iki albüme imza atan, besteci ve söz yazarı Katie Melua, yarın akşam 21.30’da Matraş sponsorluğunda Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...