Cezaevindeki FETÖ tutuklularının görüş günleri belirlendi

İstanbul'da Silivri ve Metris cezaevleri ile Bakırköy Kadın Kapalı İnfaz Kurumu'ndaki şüpheliler, cuma günleri, eşleri, ikinci derece kan hısımları ile birinci derece kayın hısımlarıyla görüşebilecek.

Anadolu Ajansı 28.07.2016 - 12:47

cezaevi.jpg

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Silivri (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 No'lu L Tipi) ve Metris (1, 2 No'lu T Tipi) ile Bakırköy Kadın kapalı infaz kurumlarındaki FETÖ/PDY terör örgütü mensubu şüphelilerin görüş günleri ve hangi yakınlarının ziyaretlerine gelebileceklerine ilişkin açıklama yapıldı.

Açıklamada, bu cezaevlerinde kalan FETÖ/PDY terör örgütü mensubu şüphelilerin eşleri, ikinci derece kan hısımları ile birinci derece kayın hısımlarının yarın da dahil olmak üzere her hafta cuma günü görüşe kabul edileceği kaydedildi.

Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan tutuklu hakim ve savcıların pazartesi günleri 13.00-13.45, tutuklu askeri personelin ise 14.00-14.45 saatleri arasında görüş yapabileceği ifade edilen açıklamada, tutukluların hangi cezaevinde bulunduğu ve görüş günlerine ilişkin Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekilliği sekreterliğine başvuru yapılabileceği belirtildi.

Açıklamada, görüş için de nüfus cüzdanı aslı ve nüfus aile tablosunun bulundurulması gerektiği bildirildi.

Sayfa Yükleniyor...