2007’de dünyanın en ünlü eğlence mekanlarından biri olan Amsterdam Paradiso’da başlayan etkinlik, her sene katılımcılarına müziğin ve dansın en iyi isimlerini sunmayı başarıyor. Techno-house müziği minimal bir şekilde müzikseverlere sunan CWS partisinin İstanbul’da sahne alacak isimleri ise birbirinden iyi sanatçıları barındırıyor.

Hollanda’nın en popüler kadın DJ’lerinden Carita La Niña, Kraak & Smaak grubunun solisti Berenice Van Leer, hiphop geçmişi olan ve son zamanlarda DJ’liği ile birbirinden ünlü partilerde hünerlerini sergileyen W&DY, Hollanda Kraliyet konservatuarı mezunlarından Susanne Alt, CWS Amsterdam partilerinin resident DJ’i olan DJ Beyza ve Chickz With Skillz dansçıları gecede sahne alacak isimler arasında.

Hem göze hem de kulağa hitap edecek sürprizlerle dolu bu etkinlik Hollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılı kutlamaları kapsamında Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu’nun katkılarıyla ve Virgin Radio’nun radyo sponsorluğunda 8 Aralık gecesi The Hall’da düzenlenecek. Amsterdam’ın en iddialı etkinliğine şahit olmaya hazır mısınız?

Kapı açılış: 22:00
Biletler: 30 TL