CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, partisinin aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti.

Listede Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin İstanbul 1'nci bölge 1'inci sırada, Osman Korutürk İstanbul 1'inci bölge 2'nci sırada, Sezgin Tanrıkulu İstanbul 2'nci bölge 3'üncü sırada, Erdoğan Toprak İstanbul 3'üncü bölge 1'inci sırada, Umut Oran İstanbul 3'üncü bölge 2'nci sırada, Süheyl Batum Eskişehir 1'inci sırada, Gülsün Bilgehan Ankara 2'nci bölge 1'inci sırada, İzzet Çetin Ankara 2'nci bölge 2'nci sırada, Sencer Ayata Ankara 1'inci bölge 1'inci sırada, Emrehan Halıcı Ankara 1'inci bölge 2'nci sırada, Sena Kaleli Bursa 1'inci sırada, Alaattin Yüksel İzmir 2'nci bölge 1'inci sırada, Volkan Canalioğlu Trabzon 1'inci sırada, Hurşit Güneş Kocaeli 1'inci sırada, Engin Altay Sinop 1'inci sırada, Faik Öztrak Tekirdağ 1'inci sıradan, Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil İstanbul 2'nci bölge 2'nci sırada aday gösterildi. CHP Grup başkanvekilleri Muharrem İnce Yalova 1'inci sıra, Akif Hamzaçebi ise İstanbul 1'inci bölge 3'üncü sıradan aday oldu.

SAV LİSTEDE YOK
Listede eski Genel Sekreter Önder Sav ile Kemal Anadol, Hakkı Suha Okay, Onur Öymen, Yılmaz Ateş yer almadı.

YSK'ya gönderilen listelerde, 5 dönem milletvekili olarak görev yapan ve 2000-2010 yılları arasında CHP'nin genel sekreterlik görevini sürdüren Sav, yeni dönem için aday gösterilmeyen isimler arasında dikkati çekti.

Sav 15, 16, 20, 22 ve 23'üncü Dönem Ankara Milletvekilliği yapmış, 37'nci Hükümet'te ise Çalışma Bakanı olarak görevde yapmıştı.

CHP'nin TBMM Grup Başkanvekilliği görevini yürüten Kemal Anadol da listelerde yer almadı. Anadol, 15 ve 16'ncı dönem Zonguldak, 18, 22 ve 23'üncü dönem İzmir Milletvekili olarak parlamentoda bulunmuştu.

20, 22 ve 23'üncü Dönem Ankara Milletvekilliği yapan Yılmaz Ateş ile 23'üncü dönem Ankara Milletvekili olan eski Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Suha Okay da listede yer almadı. 22'nci Dönem İstanbul ve 23'üncü Dönem Bursa Milletvekilliği yapan Onur Öymen de listede bulunmuyor.

19, 20, 22 ve 23'üncü Dönem İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen de listede yer almıyor. Sevigen, 52'nci Hükümet'te Devlet Bakanı olarak görev yapmıştı.

HABERAL VE BALBAY DA ADAY
CHP, "Ergenekon" davası tutuklu sanıklarından Prof. Dr. Mehmet Haberal'ı Zonguldak 1'nci sıra, yine tutuklu sanıklar arasında yer alan Gazeteci Mustafa Balbay'ı ise İzmir 2'nci bölge 2'nci sıra adayı olarak gösterdi.

Eski Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün Ankara 2'inci bölge 3'üncü sıra, Eski YARSAV Başkanı Emin Ülker Tarhan Ankara 1'inci bölge 3'üncü sıra, Eski Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Yargıçlarından Rıza Türmen İzmir 1'inci bölge 2'nci sıra, sanatçı Sabahat Akkiraz İstanbul 3'üncü Bölge 6'ncı sıra, Gazeteci Oktay Ekşi de İstanbul 3'üncü bölge 4'üncü sıra, eski DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi de İstanbul 3'üncü bölge 3'üncü sıradan, sanatçı Tolga Çandar Muğla 1'inci sıradan milletvekili adayları arasına giren isimlerden oldu.

CİHANER VE ÖZBEK ADAY GÖSTERİLMEDİ
Eski Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner, eski HSYK Başkanvekili Kadir Özbek, eski bakanlardan Tayyibe Gülek, Murat Karayalçın ve Ercan Karakaş, eski TBMM Başkanlarından Hikmet Çetin, eski İstanbul il başkanı Berhan Şimşek listelerde yer alamadı.

37 MİLLETVEKİLİ YENİDEN
Bu arada CHP'nin 23'üncü dönem parlamentoda yer alan 101 milletvekilinden İstanbul Milletvekili Ali Topuz ve Esfender Korkmaz, Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, Muğla Milletvekili Gürol Ergin, Zonguldak Milletvekili Ali Koçal, Uşak Milletvekili Osman Coşkunoğlu, Artvin Milletvekili Metin Arif Ağaoğlu, İstanbul Milletvekili Şinasi Öktem ve İstanbul Milletvekili Şükrü Elekdağ daha önce aday adayı olmayacaklarını açıklamışlardı. Bu milletvekillerinin dışında kalan 92 vekilden yalnızca 37'si tekrar aday gösterildi.

Listelerinde 109 kadın, 14 de engelli adaya yer veren CHP'in 30 yaş altında 25 milletvekili adayı bulunuyor.

İşte CHP'nin il il adayları:




ADANA

OSMAN FARUK LOĞOĞLU
ÜMİT ÖZGÜMÜŞ SANAYİCİ
TURGAY DEVELİ
ALİ DEMİRÇALI
ZEYNEP CANAN BİLLOR
HÜSEYİN KESER
ARİF SEZER
RIZA METE
MÜZEYYEN ŞEVKİN
MEHMET SALICI
DOĞA ÇİĞDEMOĞLU
ORHAN TOKLU
MURAT ÖZTANRIÖVER
SONER ANAFARTA


ADIYAMAN

SALİH FIRAT
ALİ COŞKUN
ZEYNAL BAKIR
MURAT ERDEM
MEHMET KARAHAN


AFYONKARAHİSAR

AHMET TOPTAŞ
HATİCE GÖK
BEKİR KASAP
ŞERİF CEYLAN
MEHMET TUĞRUL AKKUŞ


AĞRI

SEYFEDDİN ÇELİK
SELAHATTİN DAŞKAY
ŞEFİKA ÖNER
KÜRŞAT KOÇ


AMASYA

RAMİS TOPAL
ALİ ÖZDEMİROĞLU
DEVRİM ERSOY

ANKARA

1. BÖLGE

SÜLEYMAN SENCER AYATA
MEHMET EMREHAN HALICI
EMİNE ÜLKER TARHAN
AYLİN NAZLIAKA
BÜLENT KUŞOĞLU
LEVENT GÖK
EMRE DOĞAN
İLYAS GÜVEN EROĞLU
VELİ ÖZDEMİR
BAYRAKTAR BAYRAKTAR
NECATİ YILMAZ
FARUK ÖZDEMİR SENDİKACI
AYSİN TEKTAŞ KESKİN
GAMZE ŞENGEL
ENGİN BALIM
ÇETİN CANBAZOĞLU

2. BÖLGE
AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
İZZET ÇETİN
SİNAN AYDIN AYGÜN
GÖKHAN GÜNAYDIN
SEYHAN ERDOĞDU
EKREM KEREM OKTAY
ALPER TAŞDELEN
ALİRIZA ERBAY
ALİ ARİF ÖZZEYBEK
ONUR BAYAR
HÜSEYİN ÇELEBİ ERCAN
TURHAN İÇLİ
AYKUT FINDIKÇI
FARUK YILDIRIM
CENK KÜPELİ


ANTALYA

DENİZ BAYKAL
OSMAN KAPTAN
GÜRKUT ACAR
YILDIRAY SAPAN
ARİF BULUT
HAKAN ŞİMŞEK
SEVGİ DOĞAN
ALİCAN DEVECİ
AYDIN ÖZER
MİHRİYE BOZBAY
OSMAN FEVZİ ORAKÇAL
MEHMETALİ YILMAZ
LEVENT KILDIR
AHMET DALOĞLU


ARTVİN

UĞUR BAYRAKTUTAN
YÜKSEL ÇORBACIOĞLU


AYDIN

BÜLENT TEZCAN
METİN LÜTFİ BAYDAR
OSMAN AYDIN
FERDA ÇAĞLAR ERKUT
HÜSEYİN YILDIZ
MEHMET FATİH ATAY
ÖZLEM BURCU UĞAN


BALIKESİR

NAMIK HAVUTÇA
AYŞE NEDRET AKOVA
HALUK AHMET GÜMÜŞ
AHMET AKIN
HASAN İŞGÜZAR
HÜSNÜ EROL
İRFAN BARIŞ
ÖMÜR MUSTAFA BOYUER


BİLECİK

YAŞAR TÜZÜN
SUNGUR TURAN


BİNGÖL

ZEKİ KORKUTATA
SÜLEYMAN BATGA
MESUT KAYAOĞLU


BİTLİS

HASAN DALKIRAN
EROL ÇİRİŞ
ZÜBEYİR YAŞAR


BOLU

TANJU ÖZCAN
MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU
HAKKI FİDAN NAKLİYECİ


BURDUR

RAMAZAN KERİM ÖZKAN
YAKUP YILDIZ
BAYRAM TEKİN


BURSA

SENA KALELİ
TURHAN TAYAN
İLHAN DEMİRÖZ
AYKAN ERDEMİR
KEMAL EKİNCİ
LALE KARABIYIK
ALİ SEMİH ÖZSARAÇ
SALİH TOP
YAŞAR KARAGÖZ
ULUN HAVVA KAYI
FATMA ALTAY
AHMET AYDIN AKYOL
OĞUZ ALTINOK
SEVİL PAMİROL
METİN ÇELİK
NURHAYAT ALTACA
İNAN KESER
NURAY ÇOHAN


ÇANAKKALE

ALİ SARIBAŞ
MUSTAFA SERDAR SOYDAN
BÜLENT ÖZ TİCARET
AHMET KÜÇÜK


ÇANKIRI

MUZAFFER CELLAT
HASAN ÇELEN


ÇORUM

TUFAN KÖSE
MUHARREM BOZDOĞAN
CENGİZ ATLAS
HAYDAR KILIÇ


DENİZLİ

ADNAN KESKİN
MELİKE BASMACI KAYHAN
ADİL DEMİR
KAZIM ARSLAN
HURİYE ÇAĞLAYAN
ALİ KAVAK
GÜLİZAR BİÇER KARACA


DİYARBAKIR

SALİH SÜMER
HAŞİM ÖZKOYUNCU
DAYLAN KARADAŞ
VEDAT ŞAHBAZ
ABDULMECİT TÜT
MELİK AYKIZ
DERYA ERDEMOĞLU
ABDULSELAM TEĞİN
ÖZCAN KILIÇKAP
FEYRUZ YÜKSEKTEPE
BAHRİ YAPRAK


EDİRNE

RECEP GÜRKAN
KEMAL DEĞİRMENDERELİ
ABDÜLBAKİ TOPAL


ELAZIĞ

ALİ ÖZCAN
MUSTAFA KEMAL ATİKELER
GÖKMEN ERCAN
HÜLYA ÜLKÜ
MUSTAFA ÜNSAL


ERZİNCAN
MUHARREM IŞIK
ERDOĞAN ÖZYALÇIN


ERZURUM
AHMET HAMDİ PALANDÖKEN
YAŞETTİN KIŞLAK
MEHMET SAİT ŞİMŞEK
NURHAN BANU ÜNER
İSMAİL NARDEMİR
DURSUN MURAT ÇELİKOĞLU


ESKİŞEHİR
BEDİİ SÜHEYL BATUM
KAZIM KURT
GAYE USLUER
AZMİ KERMAN
MUHARREM ŞENEL
MUHARREM VARLIK


GAZİANTEP
MEHMET ŞEKER
İRFAN KAPLAN
MEHMET GÖKDAĞ
CENNET SÜZER
BAYRAM YILMAZKAYA
AKİF EKİCİ
MAHMUT KOZBAŞ
LÜTFÜ DEMİR
YAŞAR AĞYÜZ
NACİ KILIÇ
FEHİME ÇİFÇİ
ZİHNİ ÖZTÜRK


GİRESUN

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU
AYKUT GEZMİŞ
BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
NILAY PINAR


GÜMÜŞHANE

MUTLU GÜRLER
ERCAN ÖZDEMİR


HAKKARİ

NECMETTİN YARDIMCI
NURETTİN ÇALLI
GÜRGİN TOMRİS


HATAY

MEHMET ALİ EDİBOĞLU
MEVLÜT DUDU
REFİK ERYILMAZ
HASAN AKGÖL
NİHAD MATKAP YEMİNLİ
SUZAN ALHASOĞLU
HİLMİ YARAYICI
ALİ OĞUZ
ALİ ASLAN
YILMAZ ŞAHUTOĞLU


ISPARTA

ALİ HAYDAR ÖNER
İRFAN BAKIR
TANSELİ ÇAKMAK
NACİ YOLDAŞ


MERSİN

AYTUĞ ATICI
VAHAP SEÇER
İSA GÖK
ALİ RIZA ÖZTÜRK
NECMİ DOĞAN
HÜSEYİN ÇAMAK
MUSTAFA SELÇUK DERELİ
SONER YILDIRIM
NURSEN YÜCESOY TEMİZKAN
ZEHRA ÖZYİĞİT
TEOMAN YANIK


İSTANBUL

1. BÖLGE

GÜRSEL TEKİN
OSMAN TANEY KORUTÜRK
MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
AYŞE ESER DANIŞOĞLU
ŞAFAK PAVEY
İHSAN ÖZKES
FATMA NUR SERTER
MAHMUT TANAL
MÜSLİM SARI
CELAL DİNÇER
KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
YAKUP AKKAYA
AYTEN KAYALIOĞLU
HASAN BASRİ ÖZBEK
HÜSNÜ SÜSLÜ
HASAN UZUNYAYLA
OSMAN YAZICI
HİLAL DOKUZCAN
İHSAN GÜLİZ KAPTAN
HAKAN ERDEMİR
MEHTAP DÜZOVA
ALİ KOÇ
ARAS ARSLAN DİL BİLİMCİ
BAHAR ÖZAY YÖNETİCİ
DERYA ŞENTÜRK
EMRAH KÖKSAL
ALİ YILDIZ
MURAT GÜNEL
REŞAT ŞAHİN ÖZTÜRK
MERİH TÜRE

2. BÖLGE

KEMAL KILIÇDAROĞLU
BİHLUN TAMAYLIGİL
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
AYDIN AĞAN AYAYDIN
SEDEF KÜÇÜK
ERCAN CENGİZ
HALUK EYİDOĞAN
AYKUT ERDOĞDU
MELDA ONUR
BAHRİ SİPAHİ
ÇETİN SOYSAL
İRFAN HÜSEYİN YILDIZ
BÜLENT SEYHAN
HÜSEYİN YAŞAR
GÜLSEREN ONANÇ
BAYRAM GÜVEN
YASEMİN ÖNEY
RAİF BALKAROĞLU
HAKAN ATALAY
SEYFULLAH BEYSÜLEN
ÖZGE ÇAĞRI TORAMAN
MARİ GORMEZANO
CEM SEYMEN
MÜŞERREF AKSAK
BİLGE KOÇKAYA
CEM CENGİZ YILMAZ
KENAN MALKOÇ

3. BÖLGE

ERDOĞAN TOPRAK
UMUT ORAN
SÜLEYMAN ÇELEBİ
OSMAN OKTAY EKŞİ
BİNNAZ TOPRAK
SABAHAT AKKİRAZ
FAİK TUNAY
ALİ ÖZGÜNDÜZ
FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU
MUHAMMET ÇAKMAK
KENAN ŞİMŞEK
MEHMET ALİ ÖZPOLAT
KAMİL UĞURLU
BÜLENT KERİMOĞLU
KUTSİYE BENAN BAYKAL
ORHAN DURAN
SELAMİ ÖZDEMİR
BAYRAMALİ ÇEŞMECİ
HÜSEYİN AYDOĞDU
BERRİN BALCI
DERYA EKŞİ
YEĞANE GÜLEY
EMİR HÜSEYİN AKIN
ÖZGE UTAN
TURAN AYDOĞAN
TAŞKIN KILIÇ
CEVAHİR KILIÇ
TACETTİN DEVRAN ÇAKMAKÇI


İZMİR

1. BÖLGE

ŞÜKRAN GÜLDAL MUMCU
RIZA MAHMUT TÜRMEN
OĞUZ OYAN
MUSA ÇAM
HÜLYA GÜVEN
ERDAL AKSÜNGER
AYDIN ÖZCAN
TURGAY BOZOĞLU
ADNAN ERDİL
KAZIM UMDULAR
SENİYE NAZİK IŞIK
EBRU OKAY
ŞENER AKDEMİR

2.BÖLGE

ALAATTİN YÜKSEL
MUSTAFA ALİ BALBAY
MEHMET ALİ SUSAM
RAHMİ AŞKIN TÜRELİ
AYTUN ÇIRAY
BİRGÜL GÜLER
MUSTAFA MOROĞLU
LEVENT EYİPİŞİREN
ELFİN TATAROĞLU
LEVENT PİRİŞTİNA
ÖZCAN PURÇU
HÜSEYİN SEZER
COŞKUN ÇİFLİK


KARS

NAİF ALİBEYOĞLU
CENGİZ DAŞDEMİR
SAFFET ÖZDEMİR


KASTAMONU

BAHRİ GÖKÇEBAY
HASAN BALTACI
AYŞENUR ÖZDEN


KAYSERİ

MEHMET ŞEVKİ KULKULOĞLU
ÇETİN ARIK
ALİ PAŞA TAN
TÜRKER TOK
FİGEN ALÇI
EMİN YILDIRIM
ÖMER BAYRAK
İSMAİL YAVUZ
ALİ KEMAL AÇILKAN


KIRKLARELİ

MEHMET SİYAM KESİMOĞLU
TURGUT DİBEK AVUKAT
TÜRABİ KAYAN MİMAR


KIRŞEHİR

CAHİT GÜRSES
YILMAZ ZENGİN


KOCAELİ

HURŞİT GÜNEŞ
MEHMET HİLAL KAPLAN
HAYDAR AKAR
ÖMER KURTAŞ
TUBA AYDIN
TURAN DUMLU
TAHSİN TARHAN
MAHMUT AKYOL
EHLİNAZ TORUN
HAMİYET GÖKSU
ÇAĞLAR ÖZDEMİR


KONYA

ATİLLA KART
MEHMET TOPBAŞ
MAHİR DİLEK
ORÇİN GÜNEY ÇALIK
NURCAN BİRGÜL ÖZTÜRK
DURMUŞ ALİ KARAMUT
ALİ TEKİŞ
HÜSEYİN KAYA
SEHER AVŞAR
ŞENİZ KURTULUŞ
KEMAL MUTLU
ARSLAN ÜSTÜNDAĞ
HÜSEYİN YAĞCI
KÖKSAL FİLORİNALI


KÜTAHYA

ŞEREF HAN
ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ
ŞEREF DOĞAN
RUHSEN KUMDALI
FARUK BEHRAM SOYDAN


MALATYA

VELİ AĞBABA
ALİ DAĞDELEN
DİLA BOZTEPE
EKREM DERNEK
EROL BİNGÖL
GÜZİDE YILDIRIM


MANİSA

HASAN ÖREN
ÖZGÜR ÖZEL
SAKİNE ÖZ
MAZLUM NURLU
HASAN CAHİT KAPLAN
ŞAHİN MENGÜ
MUHARREM EKİCİ
MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
ABDULLAH SAKA
TUR YILDIZ BİÇER


KAHRAMANMARAŞ

DURDU ÖZBOLAT
AYHAN ÇİFTARSLAN
DURAN ÖZDAL
KİBAR ÖZDEMİR
YAŞAR GÜNGÖR
RAMAZAN BURHAN
TÜRKAN ÖZBEK
MEHMET OKUÇ


MARDİN

REŞİT KILIÇ
MUSTAFA KEMAL
MUHAMMED OLĞAÇ
MEHMET BEŞER
MEHMET ÇİFTÇİ
CEMAL ŞAHİN


MUĞLA

TOLGA ÇANDAR
NURETTİN DEMİR
ÖMER SÜHA ALDAN
EMRAH DOĞU
ALİ ARSLAN
MUSTAFA ÖZTÜRK


MUŞ

SERKAN DEMİREL
ZİHNİ SAYAN
MUSTAFA FIRAT
FUAT KAYA


NEVŞEHİR

BÜLENT YUMUŞ
ATILGAN SERT
HİLMİ BÜLENT TEKİNER


NİĞDE

DOĞAN ŞAFAK
AHMET OĞUZ ÖZMEN
ÖMER FETHİ GÜRER


ORDU

İDRİS YILDIZ
İDRİS SAMİ TANDOĞDU
ŞANSER EREN
GÖKHAN KARAYEL
EMİNE YÜCETÜRK
SÜLEYMAN ÇELENK


RİZE

KENAN BIYIK
BAŞAR CUMBUR
HATİCE NESRİN


SAKARYA

ENGİN ÖZKOÇ
GÜRKAN CANOL
RAŞİT DÜNYA
AYÇA TAŞKENT
ECEVİT KELEŞ
ÜMİT USAL
MELEK GÜREVİN


SAMSUN

AHMET HALUK KOÇ
AHMET İHSAN KALKAVAN
KEMAL ZEYBEK
FATMA NECİLE ÇOKAY
CENGİZ SEZGİN
OSMAN ZÜMRÜT
MEHMET ATALAY
MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
ORHAN AYKANAT


SİİRT

MEHMET MUHDİ KOYUNCU
KAMİLE BALCI
ABDULLAH HEZER


SİNOP

ENGİN ALTAY
ABDULLAH ŞİŞEK


SİVAS

MALİK ECDER ÖZDEMİR
METİN KESKİN
ETEM ERDAL ERŞAN
BAKİ ÇOBAN
BÜLENT RENDA DENİZ


TEKİRDAĞ

FAİK ÖZTRAK
CANDAN YÜCEER
EMRE KÖPRÜLÜ
GÜLFERAH GÜRAL
ŞERAFETTİN KURT
AYHAN CİVAN


TOKAT

ORHAN DÜZGÜN
CEVAT ATILGAN
FEDAİ TOYRAN
ESAT ERDÖNMEZ
SİNAN YAVUZ YAVAŞ


TRABZON

MEHMET VOLKAN CANALİOĞLU
ALİ TÜREN ÖZTÜRK
SEDAT GÖZAÇAN
GÜZİDE UZUN
AHMET KAYA
ALİ KOÇ


TUNCELİ

KAMER GENÇ
HÜSEYİN AYGÜN


ŞANLIURFA

FERHAT KARATAŞ
SÜLEYMAN GÖK
İBRAHİM HATİPOĞLU
NAİLE ŞÜKRAN YALÇIN
GÜLER YILMAZ
AHMET TEKİNER
FATMA ÖZTAY
ABDÜLKERİM ÇAKMAK
ÖMER FARUK ATBİNİCİ
TÜRKAN AYAS
MEHMET EKİNBAŞ
MEHMET ÖZÇELİK


UŞAK

DİLEK AKAGÜN
MUSTAFA AYDIN
EROL GİLİM


VAN

ZAHİR KANDAŞOĞLU
MEHMET ACAR
ABDULBARİ MELEK
SELİM KARAKUŞ
SABRİYE ÇABUKER
ŞAHİN EFENDİOĞLU
NURETTİN ERÖRS
NİYAZİ ÇINAK


YOZGAT

ALİ AYIK
ALİ KEVEN
BURHAN SARIARSLAN
ERGÜN ERSOY


ZONGULDAK

MEHMET HABERAL
ALİ İHSAN KÖKTÜRK
NERİMAN POSBIYIK
EROL SARIAL
ÜNAL DEMİRTAŞ


AKSARAY

MAHMUT ÖZTÜRK
ÖZLEM GÜNEŞ
MUAMMER DİLEK


BAYBURT

HACI DURSUN YAŞAROĞLU


KARAMAN

FİKRET ÜNLÜ
OSMAN NURİ KOÇAK


KIRIKKALE

YAŞAR YILMAZ
RAFET ULUSOY
HACI ARAP KARADURMUŞ


BATMAN

FARİS ÖZDEMİR
MEHMET CAN AVCI
MEHMET İHSAN ERMAN
VEHBİ AĞAYA


ŞIRNAK

KIYDEM ÖKTEN
OSMAN YEREN
HİŞYAR BUDAK
SADUN SEZER


BARTIN

MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
MELİHA OKUTAY


ARDAHAN

ENSAR ÖĞÜT
METİN DEMİR


IĞDIR

EKBER TANER
BEHMAN GÖGCE


YALOVA

MUHARREM İNCE
ALAATTİN FİTOZ


KARABÜK

MUSTAFA EREN
ERDOĞAN DİNCEL


KİLİS

ERTUĞRUL KEKEÇ
CUMA DAĞLI


OSMANİYE

BAHA ÜNLÜ
NİHAT ÇERÇİ
ÜNAL KÖKSAL
İRFAN ERDEM

DÜZCE

SELÇUK YANMAZ
BASRİ KARSLIOĞLU
İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ