CHP'li vekil hırsız kurbanı

CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı'nın Ankara'daki evine hırsız girdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Sarı, "Biz hırsız var diye Meclis'te bağırırken bu olayın olması enteresan" dedi.

Anadolu Ajansı 27.02.2014 - 22:44

CHP'li vekil hırsız kurbanı

CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı'nın Ankara'daki evinden televizyon, cep telefonu, laptop, tablet bilgisayar ve ziynet eşyası çalındı.

Sarı, evden öğlen saatlerinde ayrılıp meclise geçtiğini, akşam döndüğünde ise eve hırsız girdiğini farkettiklerini belirtti.

Tespit edildiği kadarıyla bir kaç kişinin eve girdiğinin sanıldığını ifade eden Sarı, elektronik eşyaların yorgana sarılıp götürüldüğünü dile getirdi.

Sarı, "Ayakkabıları götürmüşler ama kutularını bırakmışlar. Olay yeri inceleme geldi, henüz tespit edilmiş net bir parmak izi yok. Çünkü eldiven kullanmışlar, kilidi kırmışlar. Emniyetli bir kapıydı, alttan ve üstten dilleri vardı. Görgü tanığı da yok, apartmanda kamera da yok. Karşıda hastane var, arkada da market var ama açıları uygun mu değil mi emniyetteki arkadaşlar değerlendirecek" diye konuştu.

"Biz hırsız var diye Meclis'te bağırırken bunun üzerine böyle bir olayın olması enteresan" diyen Sarı, tablet bilgisayar ve laptoplarda bilgilerin ve üç yıldır yaptığı çalışmaların bulunduğunu söyledi. Ziynet eşyalarının da çalındığını belirten Sarı, "Hırsızlık her yerde, Meclis'te, aramızda, evimizde her yerde. Her yerde hırsız var" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...