Çiçek: Yazıcıoğlu büyük vatanseverdi

Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek, ''Millet için çok acı çekmiş, ıstırap çekmiş büyük bir vatanseveri kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz'' dedi.

Anadolu Ajansı 28.03.2009 - 16:50

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatı dolayısıyla, BBP Genel Merkezi'ni ziyaret ederek, baş sağlığı dileklerini iletti.

Partiden çıkarken okunan duaya katılan Cemil Çiçek, ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti: ''En güzel söz olan bu Allah kelamından sonra söylenecek beşeri sözleri zayi kabul ediyorum. Allah onların hepsini cennetine koysun. Cennetiyle ikramda bulunsun. Milletimizin, Büyük Birlik Partili kardeşlerimizin ve ailesinin başı sağ olsun. Gerçekten hepimiz çok üzgünüz, yüreğimiz yaralıdır. Allah rahmet eylesin. Allah hepimize sabırlar versin. Maalesef büyük bir vatansever, büyük bir vatan evladı, millet için çok acı çekmiş, ıstırap çekmiş büyük bir vatanseveri kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Allah milletimize, ailesine ve sevenlerine başka keder göstermesin, Allah rahmet eylesin.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...