Çiçek'ten 'Ermeni PKKlılar' iması!

Ermeni terörünün ortadan kalkmasıyla işin PKK'ya verildiğini belirten Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, 'sünnetsiz teröristler çok şeyi ifade ediyor' dedi.

Haberler - Anadolu Ajansı 20.08.2010 - 23:05

Çiçek'ten 'Ermeni PKKlılar' iması!

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan'la birlikte, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi yönetim binasında, iş adamlarıyla bir araya geldi.

Burada yaptığı konuşmada, Güneydoğu Anadolu Projesi'nden bahseden, proje ile 3 milyon 800 bin kişinin istihdam olanağına kavuşabileceğini söyleyen Çiçek, terörle mücadele için harcanan 300 milyar doları hatırlattı.

Çiçek, ''10 GAP projesini finanse edecek kadar para, bu ülke birliğini ve dirliğini, bütünlüğünü muhafaza etmek adına para harcanmıştır, harcanmaktadır.

Eğer siz kalkınıyorsanız, bu arada birilerinin de ayağına basıyorsunuz demektir. Bu ayağına bastıklarınız birden fazlaysa bunların bir ülkeyi geride bırakmak, gelişmesini engellemek, içe döndürmek, iç kavgaları körüklemek adına kullandıkları sopanın, kullandıkları enstrümanın aletin adı bugün terördür" dedi.

'nin 40 yılı aşkın bir zamandır terörle uğraştığını belirten Çiçek, "80'den önce ideolojik terör, 80'den sonra sağ-sol terörü... Sadece Ermeni terörü de değil, Ermeni terörü ile PKK terörü arasında yakın işbirliği var, bunlar kan kardeşidir. O devreden çekildi, işi bu tarafa verdiler.

Zaten, özür dilerim, bir kısım teröristlerin sünnetsiz oluşu, size çok şeyi ifade ediyor demektir. Yani bu, bir rivayet falan değil, biz kimin ne olduğunu iyi biliyoruz" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...