Ciddi Sosyal Paylaşım Platformu Bilinç Okulu açıldı !

İçeriği ve hizmetinin kalitesi nedeni ile kısa sürede ünlenen BİLİNCOKULU.COM herkese açık.

Haberler 19.11.2012 - 01:25

Ciddi Sosyal Paylaşım Platformu Bilinç Okulu açıldı !

’nin en ciddi sosyal paylaşım platformu açıldı.

Yaşamın renkleri ile iç içe olanların, hayatı ve varoluşu sorgulayanların portalı BİLİNCOKULU.COM ‘da online olmanız bekleniyor. Parapsikoloji, sembol bilim, insanlığın gizli tarihi, felsefe ekolleri, spritüalizm, kişisel gelişim, mekan psikolojisi, tarot, dünya dışı yaşam, bilinmeyenler, saklı kalanlar gibi çeşitli konularda faaliyet gösteren araştırmacıların ve eğitmenlerin, birleşerek açtığı BİLİNÇ OKULU, sosyal medyada olay yarattı.

Kurulduğu günden beri, yoğun talep karşısında çalışmalarına devam eden, BİLİNÇ OKULU kurucularından ve İnternet Holdingin sahibi Sayın Naci Baltacı, ilginin bu derece yoğun olmasından duydukları memnuniyetten bahsetti.

Bilinç Okulu’nun kontrollü bir sosyal medya platformu olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Sahte profillerin yasak olduğu, çeşitli eğitmenlerin her gece birebir iletişimde bulunduğu, çok yakında tüm dünyaya pek çok sosyal medyada hala bulunmayan video konferans bağlantılı eğitimleri ile hizmetlerine devam edecek olan BİLİNCOKULU.COM ülkenin gururu oldu.

Bilinç Okulunda tarih var, yaptığı çalışmalar ile pek çok konuda yakın tarihimize yeni ve farklı düşünceler getiren Sitchin ekolünün takipçilerinden tarihçi Özer Özay, İngiliz Jung Analitik Psikoloji ve Astroloji ekolünden gelen batıda da pek çok konuda da makaleleri çevrilmiş olan ünlü Türk Astrologu Oğuzhan Ceyhan, eğitim ve dersleri ile pek çok üniversite, konferansları ile kişisel gelişim seminerleri ile hayatımıza renk katan Tülay Bilin, kişisel doğum horoskoplarında analiz ve sentezleri ile fark yaratan Astrolog Demet Baltacı, ünlü Çinli Üstad Raymond Lo’nun eğitimlerini almış, mekan psikolojisinin ve Feng Shui’nin Türkiye’deki önemli temsilcilerinden biri İçmimar Funda Pekkutsal Ceyhan, Mevlevilik, rabıta, manevi alem, rüyalar konusunda uzun yıllardır gönül sohbetleri yapan Mevlevi torunu Lale Yön ve kendi alanında reiki, biyoenerji, felsefe, parapsikoloji, ruh bilim, sufizm konusunda kendini konusuna adamış pek çok isim bir araya geldi. Araştırmacılar ve eğitmenlerinin sayısı ise giderek artıyor.

Hedefi, mikro düşünceden makro düşünceye yükseliş olan, aydınlanmanın insan mutluluğuna etkilerini inceleyen ve konusunda uzman eğitmenleri ve öğrenmek isteyenleri, paylaşmak isteyenleri bir araya getiren Bilinç Okulu, üyelerine hayatın farklı renklerini, yaşamın materyalist olmayan yönlerini ve mutluluk sanatını sunuyor. İçeriği ve hizmetinin kalitesi nedeni ile kısa sürede ünlenen BİLİNCOKULU.COM herkese açık.

Sayfa Yükleniyor...