Çiğdem Talu ve Melih Kibar 'Ustalara Saygı'da

'İşte Öyle Bir Şey', 'Sevdan Olmasa', 'Bir de Bana Sor', 'İçimdeki Fırtına', 'Etme Eyleme' gibi onlarca şarkıyı birlikte yaratan Çiğdem Talu ve Melih Kibar, 'Ustalara Saygı'da anılacak.

23.04.2009 - 12:04

Çiğdem Talu ve Melih Kibar 'Ustalara Saygı'da

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen “Ustalara Saygı” etkinliği, bu akşam Saat 20.00'de Melih Cevdet Anday Sahnesi’nde, birlikte yarattıkları şarkılar yıllardır dillerden düşmeyen iki müzik insanı için gerçekleştirilecek.

Etkinliğe; Coşkun Demir, Demet Sağıroğlu, Erol Evgin, Füsun Önal, Murat Evgin, Nükhet Duru, Onur Mete, Sibel Gürsoy, Tuba Önal, Tüzmen ve Yeliz katılıyor.

Faruk Şüyün’ün hazırladığı ve Erol Evgin ile birlikte moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte, dinleyiciler için, sanatçıların solo performanslarının yanı sıra sürpriz düetler ve ‘yıldızlar korosu’ da yer alacak.

“Ustalara Saygı” gecesinde; Talu-Kibar ikilisinin birlikte yarattığı klasiklerin yanı sıra ayrı ayrı sanatçılarla ürettikleri çalışmalardan örnekler de sanatseverlere sunulacak.

Çiğdem Talu ve Melih Kibar için hazırlanan gecede ayrıca “Hisseli Harikalar Kumpanyası” müzikalinde sanatçılarla çalışan Haldun Dormen, arşivci-programcı Hakan Eren, Melih Kibar’ın eşi Ethel Kibar ve Talu’nun kızı Zeynep Talu “Ustalara Saygı”ya katılarak duygu ve düşüncelerini konuklarla paylaşacak.

Firuz İsmailov, Zafer Şanlı, Emir Özoğlu, Mertol Şalt, Yasemin Enis, Alp Yenier, Görkem Devrim Saoulis’ten oluşan Erol Evgin Orkestrası’nın sanatçılara eşlik edeceği gecede Talu ve Kibar ile ilgili çeşitli görüntüler ve dia gösterileri de seyircilere sunulacak.

Etkinlik: Ustalara Saygı Toplantısı – Çiğdem Talu ve Melih Kibar
Tarih: 27 Nisan 2009 Pazartesi
Yer: Melih Cevdet Anday Sahnesi- Akatlar Kültür Merkezi
Saat: 20.00

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...