CNBC-e Dergi’yi sadece okumakla kalma... Person of Interest ödüllü testine katıl, şapka ve dürbün gibi yaz için ideal hediyeler kazan. Teen Wolf’un yeni sezonunun kamera arkası videosunu izle, fotoğraflarına bak. Game of Thrones’un gezi rehberini oku, yaz için yeni tatil mekanları keşfet. Yeni dizi Arrow’un çizgi roman geçmişini öğren. Özel How I Met Your Mother dosyasıyla tüm dokuz sezon film şeridi gibi gözlerinin önünden aksın. Ünlüler nereye tatile gidiyor, Mike & Molly’de aşkın üç hali, The Following ile tarikat filmleri dosyası ve The Walking Dead ile zombi modası... Hepsi ve daha fazlası Haziran sayısında. Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz. CNBC-e Dergi, ücretsiz olarak tüm Android’lerde, iPad’de ve cnbce.tv adresinde okunabilir.

İndir: Apple Appstore (https://itunes.apple.com/tr/app/cnbc-e-dergi/id411689483?mt=8), Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dogus.dergi.cnbce)

İnternette oku: cnbce.tv (http://www.cnbce.tv/dergi/171)

İndir: Apple Appstore (https://itunes.apple.com/tr/app/cnbc-e-dergi/id411689483?mt=8 ),

Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dogus.dergi.cnbce

İnternette oku: cnbce.tv (http://www.cnbce.tv/dergi/171 )

TIKLA İZLE

CNBC-e’nin yenilenen internet sitesi cnbce.tv adresinde Game of Thrones’un yeni bölümlerini ABD’de yayınlandığı gün kesintisiz izleyebilirsiniz. Yeni sitede Tıkla İzle bölümünde sevilen pek çok başka CNBC-e dizisini de istediğiniz zaman tıklayıp izleyebilirsiniz.

Dahası dizilerin kamera arkası videoları, yabancı dizi ve filmler hakkında en son haberler, fotoğraf galerileri cnbce.tv adresinde. Yabancı dizi severler çok yakında bu adreste sevdikleri karakterlerin fotoğraflarından kendi capslerini de oluşturabilecek.

Game of Thrones 4. Sezon 5. Bölüm izle:

http://www.cnbce.tv/dizi/726-game-of-thrones/bolumler/12779-game-of-thrones-4-sezon-5-bolum