Kainatın en güzel kadını seçiliyor. 23 Ağustos’ta canlı olarak CNBC-e’de yayınlanacak 2010 Kainat Güzellik Yarışması’nı İzleme Rehberi, CNBC-e Dergi Ağustos sayısı ile herkese hediye.

CNBC-e Tatil Dosyası, CSI: NY Katil Kim, The Tudors Saray Oyunları, Chuck Görsel Algı Testi, SuDocWho ve Merlin sihirli şifre. Bilmeceli, bulmacalı ve ödüllü yaz eğlencesi CNBC-e Dergi Tatil Sayısı’nda. Özel Tatil Sayısı karışık promosyon hediyeli.

Spartacus: Blood and Sand ile yeni yayın dönemi, yeni maceralarıyla yeni Doktor, efsane dizi ER’da son perde, Cold Case’te kamera arkası ve 2009-2010 sezon değerlendirmesi dosyası... Hepsi ve daha fazlası CNBC-e Dergi Tatil Sayısı’nda.

Ayrıca TV’nin en iyilerinin seçildiği Emmy Ödülleri, Ağustos’ta HD-en ve CNBC-e filmlerinin yanı sıra e2 programları hakkında merak ettiğiniz her şey Ağustos sayısında.

Christopher Nolan’ın son filmi Başlangıç, 80’lerin geri dönüşü, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler... Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.