CNBC-e Dergi'nin Kasım sürprizleri

CNBC-e Dergi'nin Kasım sayısı çıktı. 'Desperate Housewives’ta yeni sezon, büyücülerin efendisi 'Merlin’in kamera arkası, 'Leverage' hangi karaktersiniz testi ve çok daha fazlası bu ay dergide... Ayrıca South Park Magnet Fotoğraf Çerçevesi de hediye.

28.10.2009 - 10:12

CNBC-e Dergi'nin Kasım sürprizleri

Desperate Housewives’ta yeni sezon, büyücülerin efendisi Merlin’in kamera arkası, Leverage hangi karaktersiniz testi, Doctor Who’da görev teslimi ve Yukarı Doğu Yakası’nın çılgın gençlerinin ilişki künyeleri... CNBC-e dizi ve filmleri hakkında bilmek istediğiniz her şey CNBC-e Dergi’nin Kasım sayısında.

Dahası Scrubs severler için CNBC-e Dergi’nin Scrubs: Interns’ün yönetmeni Eren Çeleboğlu ile yaptığı özel röportaj yer alıyor. 'Desperate Housewives' ve 'Without a Trace' ödüllü testleri de Kasım sayısında.

e2 yeni yayın dönemiyle ilgili 'Hung' gibi yeni dizilerin yanı sıra Emmy ödüllü yapımlar 'Breaking Bad' ve 'Mad Men' hakkında merak edilenler de bu ay dergide yer alıyor.

Ayrıca South Park Magnet Fotoğraf Çerçevesi de Kasım ayında dergi ile tüm okuyuculara hediye. Sevdiklerinizin fotoğraflarını çerçeveye yerleştirip, magneti ister buzdolabınıza ister bilgisayar kasanıza yapıştırabilirsiniz.

Twilight serisinin yeni filmi 'Yeni Ay', 'Zombieland' ve sezona hızlı bir giriş yapan Türk filmleri... Vizyondaki filmler, Bursa İpek Yolu Film Festivali ve raflardaki DVD’lerle bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edebileceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...