CNBC-e ekranı bu ay 3 boyutlu

Üç boyutlu maceralar, Haziran boyunca hafta sonları CNBC-e ekranında. 3D TV Keyfi’ni izleyebilmek için özel gözlükler CNBC-e Dergi Haziran sayısı ile herkese hediye.

27.05.2010 - 12:43

CNBC-e ekranı bu ay 3 boyutlu

Türkiye’nin doğa harikaları, Afrika’da safari macerası ve dev köpekbalıkları! Üç boyutlu maceralar, Haziran boyunca hafta sonları CNBC-e ekranında.


Doguş Yayın Grubu’nun yeni HD televizyon kanalı HD-en, finale adım adım yaklaşan 24’te özel 8 gün dosyası, Chuck ve Sarah’nın büyük aşkı, How I Met Your Mother’ın yükselen yıldızları, Doctor Who’nun sevimli canavarları ve fotoğraflarla efsane dizi ER’ın set arkası...

Ayın sürpriz konuklarını, özel bölümlerini ve sıradışı anlarını yine CNBC-e Dergi’den takip edeceksiniz. CNBC-e dizi ve filmlerinin yanı sıra e2 programları hakkında merak ettiğiniz her şey Haziran sayısında.

Ayrıca 3D TV Keyfi’ni izleyebilmek için özel gözlükler CNBC-e Dergi Haziran sayısı ile herkese hediye.

Daha önce izlediğiniz belgeselleri ve gezi programlarını unutun. 3D TV Keyfi kuşağı ile televizyonda ilk defa üç boyutlu belgesel izlemeye hazır olun. CNBC-e Dergi’nin ediye ettiği özel gözlükler sayesinde sırasıyla 3D Mega Shark, 3D Safari Afrika, 3D Türkiye ve 3D Safari Endonezya adlı belgeselleri üç boyutlu olarak izleyebileceksiniz.

Geçen sene de Chuck’ın bir bölümünü Colorcode 3D teknolojisiyle yayınlayan CNBC-e’de 3D maceralar Haziran ayı boyunca Telcast’a ait farklı bir 3D tekniğiyle ekrana gelecek. Bu nedenle Chuck’ı izlemek için kullanılan gözlükler bu belgeseller için kullanıla Geçen sene de Chuck’ın bir bölümünü Colorcode 3D teknolojisiyle yayınlayan CNBC-e’de 3D maceralar Haziran ayı boyunca Telcast’a ait farklı bir 3D tekniğiyle ekrana gelecek. Bu nedenle Chuck’ı izlemek için kullanılan gözlükler bu belgeseller için kullanıla

3D Safari Afrika ve 3D Safari Endonezya’da eşsiz bir coğrafyaya sahip bu iki ülkenin ormanlık ve çöl bölgelerinde safari macerasına çıkıp birbirinden ilginç canlılarla tanışacaksınız. Köpekbalıklarını konu edinen macera filmlerini aratmayan 3D Mega Shark’la birlikte üç boyutlu görsel şölen renklenirken, yaşadığımız ülkenin doğal ve mimari güzelliklerini 3D Türkiye ile ilk defa üç boyutlu olarak televizyon ekranında izleme şansı bulacaksınız.

3D TV Keyfi kuşağı, her Cumartesi 20:00’de orijinal sesiyle, her Pazar 15:00’te ise Türkçe olarak CNBC-e’de.

Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler... Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...