CNBC-e yeni yayın döneminde 'daha renkli'

Yılın en çok konuşulan yeni dizileri ve sevilen dizilerin yeni bölümleri, CNBC-e izleyicisiyle buluşuyor. CNBC-e, yeni yayın döneminde 'daha renkli'.

14.09.2012 - 19:29

CNBC-e yeni yayın döneminde 'daha renkli'

CNBC-e’de yeni yayın dönemi, yılın en tartışılacak yeni dizilerinden The Newsroom, yeni sezonu merakla beklenen fantastik dizi Game of Thrones, yeni bölümleriyle TV efsanesi Dallas, CNBC-e izleyicilerinin yakından tanıdığı komedyenleri kadrosunda toplayan The Exes ve TV’nin tartışmasız en iyi dizisi Mad Men ile başladı.

Ayrıca sevilen dedektiflik dizileri CSI: NY, The Closer, Leverage ve Rizzoli & Isles’ın kahramanları yepyeni maceralarıyla hafta içi 21’de ekrana gelmeye devam edecek, komedi severler için ise The Big Bang Theory, Hot in Cleveland ve The Simpsons’ın yeni bölümleri iki bölüm peş peşe hafta içi 20’de.

CNBC-e yeni yayın dönemi ilerleyen aylarda programına eklenecek J.J. Abrams imzalı Revolution, Sex and the City’den öncesini anlatan The Carrie Diaries ve ABD seçimlerini konu edinen siyasi drama Political Animals gibi yeni dizilerle daha da renklenecek.

THE NEWSROOM-PAZAR 22
Ana haber bültenimiz başlıyor! The Social Network / Sosyal Ağ ile Oscar kazanan ünlü senarist Aaron Sorkin’in kaleminden çıkan The Newsroom, bizlere haberin mutfağından sesleniyor. Yüksek temposuyla eleştirmenlerden ve izleyicilerden şimdiden tam not alan yine dizi The Newsroom, Jeff Daniels, Emily Mortimer, John Gallagher Jr., Alison Pill, Dev Patel ve Olivia Munn’dan oluşan dev kadrosu ve başarılı kurgusuyla bir sinema filmini aratmayacak kalitede bir yapım. The Newsroom’la haberleri çok yakında CNBC-e’den takip edeceksiniz.

GAME OF THRONES-PAZAR 23
Beş kral, bir taht... Savaş başlıyor! Game of Thrones’ta kılıçlar çekildi, saflar belirlendi. Sibel Kekilli’nin ana kadroya katıldığı yeni sezon, ABD’de iki kat reyting alarak, yılın en çok konuşulan dizisi oldu. Bir fenomene dönüşen Game of Thrones, ihtişamlı yeni sezonuyla CNBC-e’de.

POLITICAL ANIMALS – EKİM’DE PAZAR 21’DE
Politikanın kirli bir oyun olduğu söylenir. Sigourney Weaver’ın başrolü üstlendiği Political Animals, bu kirli oyunu ekrana taşıyor. Hem de Amerika’nın seçim arifesinde...

DALLAS – 23 EYLÜL PAZAR 20
80’lerde yayın saatinde tüm sokakları boşaltan efsane dizi Dallas, yepyeni bölümleriyle CNBC-e’de. 2000’lere de damgasını vuran dizide, J.R., Bobby ve Sue Ellen üçlüsünü bıraktığınız gibi bulacaksınız.

THE EXES-PAZARTESİ 20
Bir boşanma avukatının işi dava sonuçlandıktan sonra biter. Ancak Holly Brooks bildiğiniz avukatlardan değil. Eşlerinden boşandıktan sonra kolları kanatları kırılan, zavallı erkeklere yardım etmeyi kendine görev bilen Brooks, müvekkillerinden üçünü aynı eve yerleştirerek onların iyilik meleği konumuna yerleşiyor. Bundan sonrası sadece komedi. The Exes’te, Scrubs’ın Turk’ü Donald Faison, Seinfeld’in Newman’ı Wayne Knight ve Kristen Johnston bir arada!

CSI: NY-PAZARTESİ 21
New York sokakları onlardan sorulur.

THE BIG BANG THEORY-SALI 20
Güzelle zekinin sonu gelmez savaşı...

THE CLOSER-SALI 21
Brenda karşınızdaysa, sıkıysa konuşmayın.

HOT IN CLEVELAND-ÇARŞAMBA 20
Ruhun genç olsun, gerisi gelir!

LEVERAGE-ÇARŞAMBA 21
Modern Robin Hood’lar işbaşında!

THE SIMPSONS-PERŞEMBE 20
Dünyanın en ünlü ailesi!

RIZZOLI & ISLES-PERŞEMBE 21
Bu ikiliye dikkat!

MAD MEN-CUMARTESİ 22
TV’nin en iyi dizisi, dördüncü sezonuyla CNBC-e’de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...