29 Şubat Çarşamba akşamı CNBC-e’de Marilyn Monroe gecesine olacak. İzleyici, 20:00’de Gossip Girl’ün 100. bölümünde eşsiz bir Marilyn rüyasını, 22:00’de ise Norma Jean & Marilyn ile efsanenin gerçek yaşam öyküsünü izleyecek.

DEDİKODUCU KIZLAR DALYA DEDİ
Gossip Girl’ün 100. bölümünde Serena’yı Marilyn Monroe kılığında izleyeceğiz. Bu, aynı zamanda dizinin ilk müzikal sahnesi.

Dizinin diğer güzeli Blair’in düğün gününe de sahne olacak Gossip Girl’ün 100. bölümü, Serena’nın rüyasıyla açılacak. Bu çok özel rüyada, Serena’nın Marilyn Monroe’dan ‘Diamonds Are a Girl’s Best Friend’ performansına tanık olacağız. Blair ise bir kez daha Audrey Hepburn kimliğine bürünecek.

NORMA JEAN’DEN MARILYN’E
Marilyn Monroe, üzerine sıkça yazılıp çizilen, pek çok filme konu olan ve ölümüyle bile sayısız sansasyona neden olan bir yıldız. Hayattayken de öldükten sonra da kültürel bir fenomen olarak anılan Monroe’nun, Norma Jean Dougherty’yken bir ikon olan Marilyn Monroe’ya nasıl dönüştüğünü anlatan film, Monroe’yla yıllarca gizli bir ilişki yaşadığını iddia eden oyuncu Ted Jordan’ın kitabına dayanıyor. Beş dalda Emmy’ye aday olan filmde Norma Jean, Ashley Judd tarafından canlandırılırken Mira Sorvino da Marilyn Monroe olarak karşımıza çıkıyor.