Çocuğunun gözü önünde eşini döven adam gözaltına alındı

İstanbul Beyoğlu'nda kıskançlık krizine girdiği iddia edilen bir adam, eşini sokak ortasında çocuğunun gözü önünde dövdü. Çevredeki vatandaşlar tarafından sakinleştirilen adam gözaltına alındı.

Haberler - İHA 16.03.2022 - 11:04

Çocuğunun gözü önünde eşini döven adam gözaltına alındı

'un Beyoğlu ilçesinde eşini başka bir adamın yanında gördüğünü iddia eden yabancı uyruklu şahıs, çocuğunun gözü önünde karısını darp etti.

Çevredeki vatandaşlar şiddete maruz kalan kadın ve yanındaki çocuğuna müdahale ederken, öfkeli koca polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olay, cuma günü saat 18.00 sıralarında Beyoğlu Irmak Caddesi’nde yaşandı. İddiaya göre, eşini başka bir adamın yanında gören yabancı uyruklu bir kişi, çılgına dönerek eşiyle tartışmaya başladı.

ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE HASTANEYE KALDIRILDI

Tartışmanın büyümesiyle daha da öfkelenen adam, çocuğunun gözü önünde eşini sokak ortasında dövmeye başladı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Aldığı darbeler nedeniyle yere yığılan kadının yardımına çevredekiler koştu. Yerde yatan kadının soğuktan etkilenmemesi için vatandaşlar kadının üzerini mont ile örttü.

Yaralı kadın olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi gerçekleştirilerek çocuğuyla birlikte hastaneye kaldırıldı.

Vatandaşlar tarafından sakinleştirilen öfkeli adam, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olay ile ilgili inceleme başlatıldı.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...