Çocukların tartışmasına aileler karıştı: 2 ağır yaralı, 6 gözaltı

Kütahya'da iki çocuğun tartışması, ailelerinin de dahil olmasıyla kavgaya dönüştü. Silah, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada 2 kişi ağır yaralanırken, 6 kişi de gözaltına alındı.

Haberler - DHA 28.04.2022 - 12:05

Çocukların tartışmasına aileler karıştı: 2 ağır yaralı, 6 gözaltı

'da çocukların kavgasına ailelerin de dahil olmasıyla 2 kişi yaralandı.

L.A. (15) ile N.A. (17), dün öğle saatlerinde tartıştı. N.A.'nın yakınları, gece saatlerinde L.A.'nın oturduğu Yunus Emre Mahallesi Lojman Sokak'a gitti.

İki aile arasında başlayan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Silah, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada N.A.'nın yakınlarından Mehmet Aydın (30) ile Mehmet Altınata (33), isabet eden kurşun ve bıçak darbeleri nedeniyle ağır yaralandı.

İhbarla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk müdahalenin ardından 2 yaralı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun kritik olduğu öğrenildi.

6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri de kavgaya karıştığı tespit edilen Hüsamettin Arıcı (51), L.A. (15), Latif Arıcı (28), Latif Arıcı (21), Emirhan Ay (19) ve Batuhan Atıcı'yı (21) gözaltına aldı. Olay yerinde yapılan incelemede ise pompalı tüfeğin yanı sıra 9 boş kovan, 2 bıçak ile 2 sopa ele geçirildi.

VİDEO: POLİSTEN KAÇAN ŞÜPHELİYİ SÜRÜCÜ YAKALADI

Sayfa Yükleniyor...