Çocuklarının gözleri önünde eşini öldürdü

Adana'da iki çocuk annesi kadın, eşi tarafından 7 kurşunla vurularak öldürüldü.

10.03.2011 - 11:36

Çocuklarının gözleri önünde eşini öldürdü

Son günlerde artan kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi.

Adana’da 2 çocuk annesi 26 yaşındaki Sevgi Sağlam, işsiz eşi 34 yaşındaki Hasan Sağlam tarafından tabancayla öldürüldü.

Olay, bugün saat 07.30 sıralarında meydana geldi. Ekonomik sıkıntı nedeniyle sürekli tartıştıkları belirtilen 9 yıllık evli Sevgi- Hasan Sağlam çifti, sabah saatlerinde oğulları 8 yaşındaki Mümtaz ve kızları 5 yaşındaki Dursun evdeyken, yine tartışmaya başladı. Bu sırada Hasan Sağlam, ruhsatsız tabancasıyla eşi Sevgi Sağlam’a kurşun yağdırdı. Sırtına ve başına toplam 7 kurşun isabet eden Sevgi Sağlam olay yerinde yaşamını yitirdi.

Hasan Sağlam, silahını öldürdüğü eşinin üzerine bırakarak cesedin üzerini de battaniye ile örttü. Hasan Sağlam, daha sonra karşı binada oturan babası Mümtaz Sağlam’ın evine giderek eşini vurduğunu söyledi. Hasan Sağlam’ın evden ayrılmasının ardından, çocuklardan Mümtaz da komşularına giderek durumu anlattı.

Hasan Sağlam, babası Mümtaz Sağlam’ın ihbarı üzerine eve gelen polisler tarafından alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Hasan Sağlam’ın polislerin arasında ayakta durmakta güçlük çektiği gözlendi.

’GİDECEK YERİM OLSA 1 DAKİKA DURMAM’
İşsiz olduğu belirtilen Hasan Sağlam’ın kumar ve içki yüzünden tefecilerden borç para aldığı, kendisine ait evi de borçları yüzünden kaybettiği ve aynı evde kiracı olarak oturduğu belirtildi. Öldürülen Sevgi Sağlam’ın da sık sık yakınlarına kocasından şikayet edip, "Gidecek yerim. Ekonomik durumum iyi olsa bir dakika durmam" dediği öne sürüldü.

Sevgi Sağlam’ın ölüm haberini alan yakınları sinir krizleri geçirirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu kadınları biz öldürdük

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...