Çocuklarının gözleri önünde karısını öldürdü

Trabzon’da genç bir kadın, eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Şüphe nedeniyle işlendiği belirtilen cinayet sırasında iki çocuğun da evde olduğu öğrenildi.

14.12.2011 - 12:36

Yenicuma Mahallesi'ndeki evlerinde gece yarısı 30 yaşındaki Hacer T. ile imam nikahlı eşi 49 yaşındaki A.Ş. arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine A.Ş, Hacer T'yi bıçakla göğüs ve sırtından yaraladı. Kızgın koca ardından da talihsiz kadının boğazını kesti.

Daha sonra Taksim Polis Merkezine giderek teslim olan A.Ş, ifadesinde, Hacer T'nin cep telefonuna cinsel içerikli mesajlar geldiğini gördüğünü, son zamanlarda kendisini sürekli terslediğini, sinirlerine hakim olamayıp cinayeti işlediğini söylediği öğrenildi.

Gözaltına alınan A.Ş'nin üzerinden cinayette kullanıldığı belirtilen bıçakla bir kuru sıkı tabanca çıktı.

Bu arada, Hacer T'nin eski eşinden 3 çocuğu olduğu, 16 yaşındaki oğlunun Rize'de babaannesiyle kaldığı; 10 yaşındaki kızı ve 5 yaşındaki diğer oğlunun ise cinayet sırasında evde bulunduğu öğrenildi.

Cinayetin ardından çocukların ağlamasından rahatsız olan komşuların polise haber verdiği, bu çocukların eve giden polis ekiplerince alındığı belirtildi.

Hacer T'nin cesedi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...