Çorum'da yaya geçidinde milli atletin ayağı üzerinden otomobil geçti

Çorum'da 53 yaşındaki milli veteran atlet yaya geçidini kullanarak yolun karşına geçmek istedi. Ancak milli atletin ayağının üzerinden yaya geçidinde bulunduğu sırada araç geçti. Atlet hastaneye kaldırıldı, durumdan şikayetçi olduğunu söyledi.

DHA 31.03.2021 - 17:11

Çorum'da yaya geçidinde milli atletin ayağı üzerinden otomobil geçti

Çorum'daki bir yaya geçidinde yolun karşısına geçmek istediği sırada ayağının üzerinden araç geçen milli atlet hastaneye kaldırıldı. 

Kaza, saat 14.00 sıralarında Gazi Caddesi Hürriyet Parkı karşısında meydana geldi. Çorum İl Özel İdare Gençlikspor forması giyen milli veteran atlet Abdullah Yılmaz, yolun karşısına geçmek için yaya geçidini kullanmak istedi.

Ancak bu sırada sürücüsü ve plakası bilinmeyen otomobilin tekeri Yılmaz’ın sol ayağının üzerinden geçti.

Yaralanan Yılmaz, çağırılan ambulansla kaldırıldığı Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındı. Şikayet üzerine incele başlatan polis ekipleri, kaçan sürücüsü yakalamak için çalışma başlattı.

‘CANIM ÇOK YANDI’

Tedavisi süren ve durumu iyi olan Abdullah Yılmaz, şikâyetçi olduğunu söyledi. Kaza anını anlatan Yılmaz, “Faturamı yatırdım ve karşı büfeden ekmek almak için yolun karşısına geçiyordum. Yanımdan geçen otomobilin tekeri sol ayağımın üstünden geçti. Canım çok yandı. Bağırmama rağmen otomobil sürücüsü durmadı” dedi.

Milli veteran atlet Abdullah Yılmaz, en son İstanbul’da düzenlenen Masterler Türkiye Şampiyonası’nda yarışmış ve Türkiye üçüncüsü olmuştu.

Sayfa Yükleniyor...