Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eserlerimizle konuşuyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eserlerimizle konuşuyoruz, eserlerimizle milletin karşısındayız" dedi.

05.05.2018 - 16:38 | Son Güncelleme : 05.05.2018 - 18:46

erdoğan kayseri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kayseri'de AK Parti Kadın Kolları Kongresi'nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana 4 bin 406 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: Birileri bir fitne fesat kaynatıyor. Bu ne biliyor musunuz? 'Oyumu cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamentoda AK Parti'ye vermeyeceğim.' Böyle bir şeye siz ne diyorsunuz? Böyle bir şey olabilir mi? B

u oyunu da bozmaya var mıyız? Bu oyun, bu tezgah... Kimlerin olduğunu anlıyorsunuz. İnşallah bu münafıklar çetesini 24 Haziran'da hep birlikte yere gömeceğiz.

Eserlerimizle konuşuyoruz, eserlerimizle milletin karşısındayız. Bilemiyorum ana muhalefetin adayı neyle milletin karşısında. Haftalarca milleti oyaladılar. Yok çatı dediler, yok kapı dediler, yok pencere dediler; sonunda ince siyasette karar kıldılar

15 Temmuz darbe girişimi milletin bu gidişe dur deme zamanının geldiğini gösterdi. 40 yıldır Tayyip Erdoğan'ı milletiyle Hak yolunda yürümekten alıkoyamayanlar, 24 Haziran'da da bunu başaramayacaklar.

Ana muhalefetin ve onunla birlikte hareket edenlerin cumhurbaşkanı adaylığı, milletvekili transferleri, ittifak arayışları konusundaki tavırlarına, hesaplarına, taktiklerine bir bakın. Oyun içinde oyun. Göreceğiniz tek şey tutarsızlık olacaktır, ilkesizlik olacaktır, millete saygısızlık olacaktır.

Ayrıntılar birazdan... 

Sayfa Yükleniyor...