Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doktor Ekrem Karakaya'nın ailesine taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya'da öldürülen doktor Ekrem Karakaya'nın ailesini telefonla arayıp başsağlığı dileklerini iletti. Erdoğan, sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesi için gereken adımları atmaya devam edeceklerini belirtti.

Haberler - Anadolu Ajansı 07.07.2022 - 14:25

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doktor Ekrem Karakaya'nın ailesine taziye telefonu
Arşiv

Cumhurbaşkanı , 'da görev yaptığı hastanede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden doktor Ekrem Karakaya'nın ailesiyle telefonda görüşerek taziyelerini iletti.

Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın öldürülen doktor Ekrem Karakaya'nın ailesini ziyaretinde, anne Zekiye Karakaya ve ağabey Mehmet Murat Karakaya ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, doktor Karakaya'nın menfur bir saldırı sonucu vefat etmesinden büyük üzüntü duyduğunu ifade ederek merhuma Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, doktorlara ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesi ve en üst düzeyde cezalandırılması için gereken adımları en güçlü şekilde atmaya devam edeceklerini belirtti.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...