D-100 Karayolu'nda baygın halde bulunan kadın hastaneye kaldırıldı

İstanbul'da D-100 Karayolu Ayvansaray mevkiinde sürücüler yol kenarında baygın halde yatan bir kadını görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı kadın ambulans ile en yakın hastaneye kaldırıldı.

DHA 27.09.2020 - 06:30

D-100 Karayolu'nda baygın halde bulunan kadın hastaneye kaldırıldı

İstanbul'da D-100 (E-5) Karayolu Edirne istikametinde saat 02.00 sıralarında Ayvansaray metrobüs durağı yakınlarında yol kenarında yerde yatan bir kadını gören sürücüler durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde yatan ve ismi henüz öğrenilemeyen kadına müdahale etti. Polis ekipleri de yolda önlem aldı.

Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı kadın ambulans ile en yakın hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

''YOLUN KENARINDA YATIYORDU''

Yol kenarında baygın kadını görünce yardım için duran Furkan Toprak "Yolun kenarında yatıyordu. Durumu kötüydü 'Beni bırakma' falan diyordu. Kocasının numarasını falan verdi aramaya çalıştık arayamadık. Allah yardımcısı olsun. 112 sağlık görevlilerini aradım, insanlık namına ne gerekiyorsa yaptım" dedi. 

Polis ekiplerinin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Sayfa Yükleniyor...