Daha yayınlanmadan RadioEksen.com'da

Vokali ile, Janis Joplin ve Tina Turner gibi müziğin efsane kadın sesleri ile karşılaştırılan Beth Ditto’nun önderliğindeki Gossip grubunun Mayıs ayında Sony Music etiketiyle yayınlanacak olan “A Joyful Noise” albümü yayınlanmadan önce ilk defa ve bir hafta süreyle http://radioeksen.com 'da dinleyicilerle buluşuyor.

04.05.2012 - 12:34

Daha yayınlanmadan RadioEksen.com'da

Vokalde Bett Ditto, gitarlarda Brace Paine ve bateride Hannah Billie’den oluşan Gossip; disko, funk, rock, soul, punk ve pop gibi müzik türlerini harmanlayan kendine has üslubu ile en iyi çıkış yapan gruplarından biri olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Birçok Grammy ödülü sahibi Rick Rubin’in yapımcılığını üstlendiği “Music For Men” albümü ile dünya çapında 1 milyon adetlik bir satış adetine ulaşan grup aynı zamanda NME dergisi tarafından “Dünyanın en iyi punk rock’n’roll disko soul grubu” olarak adlandırılmıştı.

Brian Higgins prodüktörlüğünde kaydedilen yeni Gossip albümü “A Joyful Noise” yakında Sony Music etiketiyle müzik marketlerde olacak ancak daha yayınlanmadan Radyo Eksen dinleyicileri tarafından http://radioeksen.com adresinden dinlenebilecek.

Albüm bu akşam saat 19:00'dan itibaren sitede yer almaya başlayacak.

Gossip’in “A Joyful Noise” adlı yeni albümünün çıkış parçası ve hayranlarının Radyo Eksen’de sıkça dinlediği "Perfect World" şarkısının videosu http://www.youtube.com/GossipVEVO
adresinden izlenebiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...