Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü personel alımı başvurusu ne zaman bitecek?

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü 50 işçi alacak. Konuya ilişkin ilan Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu gelişmenin ardından personel alımının ayrıntıları ve başvuru takvimi merak konusu oldu. Peki, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü personel alımı başvurusu ne zaman son?

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü personel alımı başvurusu ne zaman bitecek?

Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, 50 kamu işçisi istihdam edecek. İşe alınacak işçiler, İş Kurumunca (İŞKUR) bildirilen ve talep şartlarına uygun açık iş sayısının (ilan edilen kadro sayısı) 4 katı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday arasından genel müdürlükçe gerçekleştirilecek sözlü (mülakat) sınav ile belirlenecek. İşte, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü personel alımının ayrıntıları...

Buna göre, müdürlüğün İstanbul'da bulunan iş yerlerinde istihdam edilmek amacıyla 2 ay deneme süreli, 2 hemşire, 6 matbaa, 7 baskıcı (plastik), 2 hadde işçisi, 1 dökümcü (metal), 1 metal pres makinesi operatörü, 3 makine bakım onarım teknisyeni, 16 temizlik görevlisi, 2 aşçı, 10 güvenlik görevlisi olmak üzere 50 kamu işçisi alınacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN BİTECEK?

Başvurular, İŞKUR internet sitesinden 17 Kasım'a kadar yapılacak.

Bunun dışında şahsen, posta veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Sayfa Yükleniyor...