Deep Purple Boğaz'ı sallamaya geliyor

Deep Purple,  40. yılın şerefine BKM – Radyo Eksen organizasyonu ile 20 Temmuz’da İstanbul'da konser veriyor.

09.07.2009 - 18:26

Deep Purple Boğaz'ı sallamaya geliyor

Kariyerlerinde 40. Yılı geride bırakan grup, 100 milyonu geçen albüm satışları ile müzik dünyasındaki efsanelerini Guinness Rekorlar Kitabı’na da taşıdı.


Ian Gillan, Steve Morse, Roger Glover , Don Airey ve Ian Paice geçen 40 yıla damgalarını vuran şarkıları ile 20 Temmuz Pazartesi akşamı Boğaz kıyısında olacaklar.

Efsanevi grup Avrupa’yı sallaya sallaya Türkiye’ye doğru ilerliyor. DEEP PURPLE, Temmuz’un 9’unda İsviçre’de, 11’inde Norveç’de, 13’ünde Danimarka’da, 14 ve 15’inde İsveç’de, 17 ve 18’inde Finlandiya’da sahnede olacak.

Ve 20 Temmuz Akşamı da turnelerinin İstanbul ayağını gerçekleştirecekler.

RADYO EKSEN’DEN DEEP PURPLE KONSERİNE ÖZEL İNDİRİM

Radyo Eksen dinleyicileri kazanmaya devam ediyor. Radyo Eksen’den Deep Purple İstanbul konserine indirimli bilet kazanma şansı...

www.radioeksen.com’a üye olup soruyu doğru cevapladığınız takdirde 20 Temmuz 2009 Pazartesi günü BKM ve Radyo Eksen işbirliği ile gerçekleştirilecek Deep Purple İstanbul konseri biletlerine 100 TL yerine 85 TL’ye sahip olabilirsiniz. 

Ankete 20 Temmuz saat 14:00'a kadar katılabilirsiniz.

Kampanya bin kişi ile sınırlı.

İndirim sahne önü biletlerinde geçerli değil.

Ankete katılmak için tıklayınız. http://www.radioeksen.com/deeppurple.asp

Radyo Eksen’de Deep Purple Haftası

Rock tarihinin en önemli gruplarından biri Deep Purple’ın, 20 Temmuz akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena’da vereceği konser öncesinde Radyo Eksen’in hazırladığı özel programlarda, bu büyük konser için davetiye ve grupla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz....13 – 20 Temmuz tarihleri arasında 96.2 Radyo Eksen’i dinleyin…

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...