Defne Joy Foster'da iğne izi yok!

Kadıköy'de bir arakadaşının evinde hayatını kaybeden Defne Joy Foster'a yapılan ilk otopside ölüm nedeni belirlenemedi.

03.02.2011 - 23:56

Defne Joy Foster'da iğne izi yok!

Sunucu - oyuncu Defne Joy Foster'ın cesedi üzerinde Kadıköy Cumhuriyet Savcısı'nın ve Adli Tıp Kurumu'nun yaptığı ilk incelemenin sonuçları belli oldu.


Kerem Altan’ın Kadıköy'deki evinde yaşamını Foster için Adli Tıp Kurumu tarafından verilen ön raporda, ölüme sebebiyet verecek darp, cebir, iğne izi, morluk gibi belirtilere rastlanmadığı belirtildi.

Foster’ın kesin ölüm nedeninin kan ve doku örneklerinin incelenmesinin ardından ortaya çıkacağı ve bunun açıklanmasının yaklaşık 1.5 ay süreceği söylendi.

İncelemede, Foster'ın sol alnında yeni oluşmuş bir sıyrık belirlenirken (olay sırasında düşmeden kaynaklanmış olabileceği belirtildi), otopsi sırasında savcısı eş İlker Yasin Solmaz'ın ifadesine başvurdu.

Solmaz eşiyle en son 22.00 sıralarında telefonla görştüğünü, kendisine arkadaşlarıyla buluşacağını söylediğini, eşinin astım hastası olduğunu ve sürekli ilaç kullandığını söyledi.

Eşinin alkol kullandığını ancak uyuşturucu ve benzeri bir madde kullanmadığını belirten Solmaz, şikayetçi olup olmama konusuna sonra karar vereceğini ifade etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...