Defne’nin davetine kimler katılacak?

Olay Total Effects’ten çok memnun kaldığını belirten Defne Samyeli, herkesi Türkiye’nin en uzun Olay Total Effects zincirini oluşturmaya davet ediyor.

02.02.2011 - 16:19

Televizyon dünyasının ünlü yüzlerinden Defne Samyeli, yaşlanmanın 7 işaretine karşı Olay Total Effects’i seçti.

Daha önce pek çok anti-aging kremini denediğini belirten Samyeli, Olay Total Effects serisinin kolay ve etkili bir çözüm sunduğunu, solgun cilt, kuruluk, çizgi ve kırışıklıklar, düzensiz cilt tonu gibi yaşlanma belirtilerine karşı tüm kremlerini Olay Total Effects ile değiştirdiğini söylüyor.

En uzun zinciri oluşturanlar büyük ödül kazanıyor.

Defne Samyeli, www.denedimbiliyorum.com/olay adresinde başlatılan Olay Total Effects kampanyası ile bütün kadınları Olay Total Effects’i denemeye ve Türkiye’nin en uzun Olay Total Effects zincirini oluşturmaya davet ediyor. Bunun için www.denedimbiliyorum.com/olay adresine girip “Ben de denemek istiyorum” linkine tıklamanız yeterli. Deneyiminizi tüm arkadaşlarınızla paylaşarak Türkiye’nin en uzun Olay Total Effects zincirini oluşturmanız durumunda Boyner’den 3.000 TL değerinde hediye çeki kazanacaksınız. Ayrıca en uzun 2., 3., 4. ve 5. zinciri oluşturan kullanıcılar 1.000’er TL değerinde hediye çeki kazanırken, en uzun zincirde yer alan ilk 5.000 kişi ise orijinal boy Olay Total Effects Gündüz Kremi sahibi olacak.

28 Şubat tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılmak için hemen tıklayın ve zincirinizi oluşturmaya başlayın.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...