Deniz Seki tutuklandı

Uyuşturucu operasyonu kapsamında hakkında bugün yeniden yakalama emri çıkartılan şarkıcı Deniz Seki, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Deniz Seki, başkalarına vermek amacıyla kokain bulundurmakla suçlanıyordu.

Haberler 24.02.2009 - 01:39

Deniz Seki tutuklandı

Şarkıcı Deniz Seki, İstanbul ve Diyarbakır'da 18 ayrı adrese düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 13 Şubat tarihinde gözaltına alınmıştı. Operasyonda gözaltına alınan 16 kişiden 9’u tutuklanırken, şarkıcı Deniz Seki’nin de aralarında bulunduğu 7 kişi serbest bırakılmıştı.

Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı'nın talebini değerlendiren mahkeme, bugün Seki hakkında yakalama emri çıkarılmasına karar verdi.

Karar üzerine Deniz Seki yeniden gözaltına alınarak önce Zekeriyaköy Jandarma Karakolu'na götürüldü. Ardından Seki tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Deniz Seki, başkalarına vermek amacıyla kokain bulundurmakla suçlanıyor. Mahkemedeki sorgusunda uyuşturucu kullandığı itiraf eden Deniz Seki, "Son dönemlerde yaşadığım sıkıntıların etkisiyle uyuşturucu kullandım. Şu anda bundan dolayı pişmanım. Bir sanatçı olarak bu durumda olmaktan da büyük üzüntü duyuyorum. Bir daha da uyuşturcu kullanmayacağım" demişti.

Sayfa Yükleniyor...