11 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan "Film Gibi’"yi ünlü oyuncu Deniz Uğur sunuyor. Dünyanın 33 ülkesinde yayınlanan, milyonlarca izleyiciye ulaşan fenomen program "Film Gibi" 11 Şubat’ta Star’da ekrana gelecek.

Olağanüstü bir küresel başarıya sahip Film Gibi bir çok ayrı ülkede izlenme rekorları kırmış ve senelerce devam etmiş “Forgive Me” ve “All You Need Is Love” gibi formatların Türkiye’ye uyarlanmış hali.

HÜZÜN VE MUTLULUK BİR ARADA
İlk bölümü 1992 yılında Hollanda’da yayınlanan, halen ülkenin en çok izlenen günlük şovuna dönüşen her bölümü 2 milyonu aşkın izleyiciye ulaşarak birçok televizyon programına ilham kaynağı olan Film gibi yeni bölümleriyle hafta içi her gün yayınlanacak. Ayrılan eşleri, sevgilileri, akrabaları birleştiren, küskünleri barıştıran "Film Gibi"nin sunucusu da film gibi bir hayat yaşayan Deniz Uğur...

KAPI AÇILSIN
Sevdiklerine tekrar kavuşmak için ikinci bir şans arayanların, yıllardır görmedikleri kayıp yakınlarına ulaşmaya çalışanların, pişman olup affedilmek isteyenlerin hikâyelerinin anlatıldığı Film Gibi’ye başvurular startv.com.tr/program/film-gibi adresinden yapılabilecek.

GÖZYAŞLARI SEL OLACAK
Endemol Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği program hafta içi her gün, gündüz kuşağında hayatın içinden iki "Film Gibi" hikâye ile izleyici karşısında olacak. Barış Manço’nun unutulmaz melodisi Gülpembe eşliğinde yine umutlu bekleyiş başlayacak, bazıları programdan sevdiğine kavuşmanın verdiği mutlulukla ayrılırken, bazıları içinse yaşanan hayal kırıklığı ve hüzün olacak.

Deniz Uğur’un samimi sunumuyla "Film Gibi" hafta içi her gün 14.30’da ekrana gelecek.