Angelina Jolie’nin Johnny Depp ile birlikte çıplak olarak kamera karşısına geçeceği sahne merakla beklenirken, gelen son haberler böyle bir sahnenin çekilmediği yönünde.

Macera gerilim türündeki The Tourist filmi için kamera karşısına geçen Depp ile Jolie’nin filmin bir sahnesinde birlikte duşa girecekleri önceden sızan bilgiler arasındaydı. Ancak son iddiaya göre Depp’in uzun süreli kız arkadaşı Fransız oyuncu ve şarkıcı Vanessa Paradis’in bu sahnenin filmden çıkarılması için yaptığı mücadeleyi kazandığı yönünde.

Hollywood’tan bir kaynak Paradis’in Depp’e yalvararak bu sahnede oynamaması için baskı yaptığını ve sonunda Depp’in de bu kararı aldığını söyledi.

Daily Mail’e konuşan kaynak, “Bence Johnney yapımcılarla konuşup bu sahnenin filmi ucuzlatacağını söyledi ve yapımcılarda onun bu isteğini kabul etti” dedi.

Senaryonun çıkarılan bölümü New York’un ünlü magazin dergisi Life & Style’da yer aldı. Senaryoda Depp’in oynadığı ABD’li turist Frank Taylor Jolie’nin canlandırdığı Interpol ajanı Cara Manson’u baştan çıkarıyor.

Duşta Taylor’un Manson’u çılgınca öptüğü, ve çıplak vücutlarını birbirlerine sardıkları sahneyi öğrenen Paradis bu sahnede oynaması için Depp’i uyarmış.

Jolie ise Depp’in sahnede oynamak istemediğini öğrendikten sonra onunla bu konuyu konuşmak istemiş ancak Depp kararını çoktan vermiş.

Depp’in sözcüsü bu iddialar karşısında sessiz kalırken yapımcı Sony firmasının yetkilileri senaryodan bölüm çıkarıldığını duymadıklarını kaydetti.

Film önümüzdeki ay ABD’de gösterime girecek.