'Desperate Housewives'da sürpriz ölüm

Desperate Housewives bu akşam yayınlanacak 100. bölümüyle seyircisini şaşırtacak. Bu akşam 21.00'de, CNBC-e'de.

14.04.2009 - 12:17

'Desperate Housewives'da sürpriz ölüm

Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı "Desperate Housewives", bu akşam (14 Nisan) yayınlanacak 100. bölümüyle seyircisini duygu seline sürükleyecek.


Wisteria Lane kadınlarının daha önce tanık olmadığımız geçmiş dönemlerinden kesitler sunan 100. bölüm, çeşitli anılar, akılları kurcalayan birçok soru işaretini yok edeceği için büyük önem taşıyor. Duygulara seslenen ve bilinmeyenlerin önündeki perdeyi kaldıran bu özel bölümü kaçırmayın.

WISTERIA LANE’DE NOSTALJİ HAVASI

“Olabilecek En İyi Şey” (The Best Thing That Ever Could Have Happened) adıyla yayınlanacak 100. bölümde, Umutsuz ev kadınları, tüm mahalle tarafından sevilen, son derece güvenilir bir dostun, mahallenin her türlü tamir işine bakan Eli Scruggs’ın ölümü üzerine hayatlarını gözden geçirmek zorunda kalır. Mahallenin becerikli adamı ölünce, Wisteria Lane sakinleri Scruggs’ın hayatlarını ne kadar etkilediğini fark eder. Gaby taşındığı zaman Eli’nin arkadaş edinmesine ne kadar yardımcı olduğunu anımsarken, Lynette ise kendini kaybettiği zamanlarda ve Penny’yi bakımsız bıraktığı dönemde nasıl yardım ettiğini hatırlar. Susan da her sevdiği adam hayatından çıktığında, ağlayacak bir omuz olarak hep orada bulunduğunu ifade eder, Edie aralarındaki özel ilişkiyi hatırlar ve Bree, Eli’nin bugün olduğu yere gelmesine yardımcı olan küçük jestini sevgiyle düşünür...

Bu özel bölümde, beşinci sezonda ilk kez ortaya çıkan Mary Alice hakkında da her zamankinden daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. Scruggs işsiz ve beş parasız bir tamirciyken ona acıyıp diğer ev hanımlarıyla tanıştıran Mary Alice, hayatını daha çekilir kılan bu adama karşı minnettar hissediyor kendini. İntihar ettiği gün son kez konuştuğu kişinin de Scruggs olması, Mary Alice’in o gizemli gün boyunca nasıl bir ruh hali içinde olduğunu açık ediyor.

Desperate Housewives, her Salı saat 21.00'de CNBC-e'de...


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...